wtorek, 16 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 12706 wyświetleń

Skuter patroluje miasto

Są rowery, czas na skuter - od kilku dni komendant grajewskiej Straży Miejskiej patroluje ulice miasta jednośladowcem.

Sprzęt za ok. 4 tys. zł pod koniec ub. r. zakupił Urząd Miasta w Grajewie. Skuter o mocy silnika 3,2 KM oraz pojemności 50 cm osiąga prędkość do 50 km/ h. Ponadto motor posiada alarm, blokadę kierownicy oraz schowek na dokumenty.     

- Skuter zostanie wykorzystany do patrolowania obrzeży miasta, parków oraz dzielnicy przemysłowej, czyli miejsc szczególnie narażonych na nielegalne składowanie śmiecipoinformował Wojciech Formejster, komendant SM w Grajewie.

Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (8)

i po co to?? najlepsze są rowerki i w dodatku tanie

Hmmm...Fajnie!!!Pan Wojciech na skuterku!!!Chciałabym to zobaczyć...

jakie 50 km/h?? pff to tak się mowi, bo wiecej nei powinien, A taki normlany skuter spokojnie leci 70-80 km/h. Ja smigalem nawet 90 ale z wiatrem pozdro ;]

ulala nowa odslona strazy miejskiej xD

SUPER A POLICJA DALEJ W KABARYNACH; NIO TAK ALE GDZIEś TRZEBA SPAć LUB WZIąć........COś NA BóL GłOWY

moja piła motorowa ma mocniejszy silnik:) z czym do ludzi?:)

Konie Panie komendancie, konie! to jest przyszłość. Wyżej się siedzi, większy szacunek i powaga. Można zwierze w potrzebie do łobuza przytulić aż mu oczy na wierzch wyjdą. Koniem po łące, parku, alejkach można jeździć - nie wspomnę o ochronie środowiska. Znów Grajewo byłoby liderem postępu.
Pozdrawiam,

Mam pytanko do redakcji:dlaczego komentarze nie są publikowane?Zdaje mi sie, że nie żyjemy już w czasach PRL-u, kiedy to obowiązywała cenzura...Nieprawdaż?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.