sobota, 18 września 2021

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 2516 wyświetleń

Skradziona koparka o wartości 50 tys. euro wróci do Niemiec

Skradziona koparka o wartości 50 tys. euro wróci do Niemiec

Policjanci z Ełku odzyskali skradzioną na terenie Niemiec koparkę o wartości 50 000 euro. Szybka i dobra wymiana informacji między krajami zaowocowała tym, że wartościowy sprzęt został zabezpieczony na terenie Ełku. Teraz we współpracy z policją niemiecką wyjaśniane są dokładne okoliczności tej sprawy.

Dzięki sprawnej współpracy policjantów z Niemiec i Polski odzyskana została koparka o wartości wycenionej na 50 000 euro. Policjanci z Niemiec przyjęli zawiadomienie o kradzieży tego sprzętu. Natomiast policjanci z Polski otrzymali informację, że ukradziona koparka może znajdować się w Ełku. Zajmując się tą sprawą ełccy policjanci szybko ujawnili dokładne miejsce, gdzie znajduje się sprzęt.

Koparka stała na prywatnej posesji przy budynkach gospodarczych. Została zabezpieczona do dalszych czynności. Policjanci już przesłuchali pierwsze osoby, które miały związek z tą sprawą. Teraz we współpracy z policją niemiecką wyjaśniane są dokładne okoliczności tego zdarzenia, żeby właściciel jak najszybciej odzyskał swój sprzęt, a osoby odpowiedzialne za kradzież poniosły odpowiedzialność. - KPP Ełk, 9.07.2021r.

 

piątek, 17 września 2021

,,Strzelcy Weteranom"

piątek, 17 września 2021

Akcja "sprzątanie świata" - odwołana!

Komentarze (1)

Niemiec sprzedał i zgłosił kradzież?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.