Kraj

  • 4 komentarzy
  • 2685 wyświetleń

Skakał po samochodzie

Nawet do 5 lat więzienia grozi 23-letniemu mieszkańcowi Ełku, który został zatrzymany przez policjantów. Młody mężczyzna skakał po samochodzie powodując wgniecenia karoserii na dachu i masce vw lupo. 23-latek był trzeźwy. Teraz policjanci ustalają wartość strat i motyw działania sprawcy.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem na jednym z osiedli w Ełku. Córka właścicielki auta, będąc w domu, usłyszała niepokojący hałas dochodzący z podwórka. Gdy wyjrzała przez okno zobaczyła znanego jej z widzenia mężczyznę, który zeskakuje z dachu auta jej matki. Dziewczyna natychmiast zawiadomiła policjantów. Okazało się, że młody mężczyzna wcześniej skakał po vw lupo i spowodował  wgniecenia karoserii na dachu i masce samochodu. Funkcjonariusze zatrzymali 23-latka z w policyjnej celi.

Teraz policjanci ustalają wartość start spowodowanych przez 23-latka.  Mężczyzna w trakcie popełnienia czynu był trzeźwy. Teraz za uszkodzenie mienia 23-latkowi grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. - KPP Ełk

Komentarze (4)

takim powinno się obcinać ręce

chyba nogi, żeby więcej nie skakali...

Dobre! Z soboty na niedzielę sytuacja znów miała miejsce. W Ełku na Jana Pawła. Przy czy zostało zniszczonych kilka aut!!

ach ten ełk... czy tylko sami debile tam mieszkają? O.o

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.