piątek, 23 lutego 2024

Kultura i rozrywka

  • 9 komentarzy
  • 7277 wyświetleń

Seniorki w Studio Efekt

11 października 2016 r. panie z Klubu Seniora skorzystały z uprzejmości i gościnności pani Bożenny Wojciechowskiej i odwiedziły jej Studio Rekondycji i Modelowania Sylwetki "Efekt". Na wstępie pani Bożenna opowiedziała seniorkom o działaniu i zaletach łóżek izokinetycznych znajdujących się w salonie. Panie z klubu były zachwycone możliwościami tych urządzeń. Dowiedziały się, że ćwiczenia na łóżkach izokinetycznych zmniejszają dolegliwości bólowe stawów i kręgosłupa, regulują krążenie krwi, a także modelują sylwetkę. Bardzo chętnie więc poddały się zabiegom w salonie. Już po pierwszej wizycie i kompletnych ćwiczeniach panie z klubu poczuły się zrelaksowane i zregenerowane. Na koniec naszego miłego spotkania właścicielka salonu wręczyła każdej z uczestniczek bon upominkowy na bezpłatne, dowolne usługi.

Bardzo serdecznie dziękujemy pani Bożennie Wojciechowskiej za miło spędzony czas, możliwość nieodpłatengo skorzystania ze wszystkich urządzeń znajdujących się w salonie oraz za okazaną każdej z nas serdeczność. - Irena Wojsławowicz

 

Komentarze (9)


Fajnie,że Seniorzy chętnie korzystają z takich usług i chcą wyglądać atrakcyjnie ,super ,tak trzymać drodzy Seniorzy

Atmosfera w studiu u pani Bożenki jest wspaniała. Ćwiczenia na tych łóżkach naprawdę dają efekty.

Bardzo ładny salon. Polecam łóżka. Korzystam z nich co drugi dzień. Obsługa i efekty ćwiczeń rewelacja.
Seniorki brawo . Bardzo fajny pomysł, brawo dla organizatorów.

To prawda atmosfera wspaniała, łóżka świetna sprawa. Relaks , odpoczynek od codzienności i widoczne efekty.

Relaks, odpoczynek i efekty. Warto spróbować. Polecam. Uśmiech pani Bożenki sprawia, że nie chce się wychodzić.

Podpisuję się do powyższych komentarzy. Studio Efekt czyni cuda :)

Zmniejszył się obwód w pasie, a co najważniejsze nie boli mnie kręgosłup. Polecam.

Fajnie, że w Grajewie powstało takie miejsce. Przy okazji odpoczynku zrzucam kilogramy :) ćwiczenia przyniosły efekty jakich się nie spodziewałam.

O tym wspanialym miejscu dowiedzialam sie od znajomych, rodziny i wlascicielki studia. Szukalam miejsca gdzie moglam wypoczac I sprawdzic maszyny, ktore zmuszaja do cwiczen. Mialam tam wpasc tylko na kilkanascie minut a zostalam na kilka godzin. Dawno nie czulam sie tak zdrowo!! Chce dodac, ze mam problem z ukladem oddechowym. Uzywam leku do inhalacji. Podczas.cwiczen moj oddech byl miarowy, gleboki. Tego wieczora czulam sie tak dobrze! Szukam podobnego studia w Nowym Jorku. Wiem juz, ze cwiczenia na tych lozkach sa dla mnie uzdrawiajace.
Zazdroszcze mieszkancom Grajewa. OBIECALAM SOBIE ZE ZA ROK TU WRACAM!! PO ZDROWIE!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.