poniedziałek, 15 lipca 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 19177 wyświetleń

Sarna i rozbite audi na 61


W piątek 6 stycznia br. o godz. 23.20  doszło do kolizji drogowej na trasie 61.

W nocy, na odcinku drogi Szczuczyn - Guty, kierujący audi 19 - letni mieszkaniec Śremu potrącił sarnę. Zwierzę nagle wbiegło na jezdnię. Jak potwierdza oficer prasowy KPP w Grajewie - w wyniku hamowania kierujący zjechał do rowu. Pasażerka audi z ogólnymi potłuczeniami ciała trafiła do szpitala.

niedziela, 14 lipca 2024

Dni Grajewa 2024

Komentarze (6)

Jaka szkoda że to nie minister, tylko musiała kurde trafić na młodego kierowcę.

No pięknie, czyli całą trasę Grajewo-Szczuczyn mam teraz pokonywać z prędkością 50km/h...? Szczerze współczuję kierowcy i pasażerce, mam nadzieję, że to nic poważnego. Pozdrawiam

Samochód nagle najechał na przebiegającą sarnę. Kto właściwie był sprawcą wypadku? sarna czy samochód, a może kierowca?

A co z sarenką ? ;(

A na tej stronie w kronice 998 napisane jest , że zdarzenie zostało spowodowane przez ...kierujący samochodem osobowym Audi A3 nie zachował należytej prędkości jazdy do panujących warunków atmosferycznych w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze a następnie do przydrożnego rowu.. - rzecznik PSP . Najlepiej zwalić winę na sarnę - by postawić znak ograniczenia. ... Precz ze zwierzętami!!!! dobra wymówka.

Ilu jeszcze kierowców rozbije w ten sposób samochody ?? nie dość że w mieście trzeba mieć oczy wszędzie nawet w d**ie bo na każdej ulicy znajdzie się cwanak co przed samą maską się wciska to jeszcze poza miastem ... najlepiej to postawić znak "60" i wtedy z głowy nie ??? kompletny bezsens bo tak ciężko jest odgrodzić lasy od jezdni. Na Litwie nie ma żadnego zagrożenia zwierzętami z lasu bo są lasy odgrodzone specjalnymi siatkami i najwyżej wyskoczy jakieś małe zwierzątko. Denerwuje mnie polskie Prawo, poskie ustawy i wymagania. Najlepiej czekać i patrzeć jak ludzie giną w trasie ... Słuchajcie czy jechał 100 czy 120 to nie zmienia faktu że nawet przy 80 można nie wyhamować kiedy zwierze wbiega raptownie na ulicę.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.