poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Sport

Samorządowa piłka nożna

Drużyna samorządowców z Grajewa wygrała II Samorządowy Turniej Piłki Nożnej, który w niedzielę odbył się w Łomży. W rozgrywkach uczestniczyło osiem zespołów i to nie tylko samorządowców, ale to właśnie one zajęły całe podium. Na drugim miejscu uplasował się samorząd Olecka, a trzecia miejsce przypadło drużynie Rady Miejskiej Łomży.

Zespoły przystąpiły do rozgrywek podzielone na dwie grupy. W grupie A: Kadra PWSIiP, UM Grajewo, Samorząd Miasta Olecko, Media łomżyńskie, a grupie B: Samorząd Studentów PWSIiP, Rada Miejska Łomży, Sejmik i Urząd Marszałkowski, Powiat łomżyński. 


Do półfinału przechodziły po dwie najlepsze drużyny z grupy. I tak rozgrywkach o trzecie miejsce na podium zespół Rady Miejskiej Łomży wysoko 5 : 1 pokonał Samorząd Studentów PWSIiP, a w wielkim finale drużyna UM Grajewo ograła 3 : 0 Samorząd Olecka.


Organizatorem Turnieju było Akademickie Forum Samorządowe przy WSIiP w Łomży. Oprócz zabawy, celem imprezy była zbiórka pieniędzy, na leczenie jednego ze studentów  tej uczelni. W przerwie turnieju odbyły się licytacje cennych pamiątek sportowych m.in. plakatu z autografem Tomka Adamka, koszulki z podpisami piłkarzy Jagiellonii Białystok czy piłki z podpisem Leo Beenhakkera.  - opisuje 4lomza.pl Regionalny Portal

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

WARMIA II Grajewo - ORZEŁ II Kolno 3:0

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.