niedziela, 21 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 4356 wyświetleń

S61. Obwodnica Łomży (wideo)

niedziela, 21 kwietnia 2024

ROD "Oaza" - OGŁOSZENIE

Komentarze (4)

Do wykonania nawet jednej nitki jeszcze sporo zostało do zrobienia aby ruch mógł się tam odbywać przynajmniej jedną strono. Ale jak zrobią to będzie można śniadanie zjeść w Grajewie a na obiad zajechać do Berlina.

Raczej w tym roku tą drogą nie pojedziemy . Nawet jedną nitką ??

Obwodnica Łomży powinna być wykonana jako jeden z pierwszych odcinków S61. Tak wskazywała by logika. Ale decydują ludzie ze wschodu o sowieckiej mentalności. W imię wojny Białegostoku z Łomżą? Bo nie usprawiedliwia faktu opóźnienie kilkunastoletnie to że wykonawca się wycofał.

Miałem nadzieję że może w czerwcu albo lipcu puszczą ruch na jednej stronie ale widzę że jak to będzie listopad albo grudzień to będzie dobrze. Ale bardziej mnie martwi że nie widać kompletnie żadnych przejść dla dzikich zwierząt,projektanci zapomnieli przez jaką piękna krainę budują drogę expresowa chyba nie rozumieją że to my wchodzimy na ich drogę ich teren a nie one. Wstyd!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.