Kiedyś teren zamknięty i niedostępny, dziś plac budowy, a już niebawem – nowoczesna przestrzeń odpoczynku, rekreacji i spotkań dla mieszkańców Grajewa. Wykonawca oficjalnie rozpoczął prace ziemne na terenie byłej strzelnicy wojskowej. Choć inwestycja budzi spore emocje, urzędnicy uspokajają: to krok w stronę nowoczesnej, zielonej infrastruktury miejskiej.
Jeszcze niedawno teren dawnej strzelnicy, co doskonale widać na archiwalnych ujęciach z lotu ptaka, charakteryzował się dziką, nieuporządkowaną zielenią i niszczejącą infrastrukturą powojskową. Dziś to już przeszłość. Jak wynika z najnowszych materiałów wideo opublikowanych w mediach społecznościowych przez burmistrza Macieja Bednarko, na teren wjechał ciężki sprzęt – koparki i wywrotki prowadzą już intensywne prace niwelacyjne i przygotowawcze.
Mimo okrojonej wersji rekreacyjnej, Grajewo zyska unikalny, olbrzymi teren zielony, który w bezpieczny sposób pozwoli mieszkańcom obcować z naturą i ochłodzić się w upalne dni. O postępach prac na byłej strzelnicy będziemy Państwa informować na bieżąco.
wtorek, 23 czerwca 2026
poniedziałek, 22 czerwca 2026
Biuro Podróży
Restauracja
Pozycjonowanie
Dom Pogrzebowy
CentrumMateriałów
Pensjonat & SPA Rajgród
Stomatologia MedycynaEstetyczna
Szkoła Policealna
Pracuj.pl© Copyright 2026, Wszelkie prawa zastrzezone

Komentarze (0)