Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 13785 wyświetleń

Rusza nowa Targowica

Burmistrz Szczuczyna informuje, że od dnia  03 września 2013 roku handel w Szczuczynie odbywał się będzie na nowo wybudowanej Targowicy Miejskiej przy ul. Kolneńskiej.


Serdecznie zapraszamy zarówno sprzedających jak i kupujących na nowe miejsce targu, które powstało z myślą o polepszeniu warunków handlu. Nowa targowica spełnia określone standardy techniczne i sanitarne, zgodne z założeniami programu „Mój Rynek”, w ramach którego inwestycja została zrealizowana.


Targowica wyposażona jest w instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczną, monitoring, wydzielony plac handlowy oraz utwardzony parking. Posiada czytelny układ komunikacyjny. Na jej budowę Gmina Szczuczyn pozyskała dofinansowanie w wysokości 1 mln. zł.

Komentarze (8)

Ładniejsza i lepiej pomyślana jak w Grajewie ...

Kibelek jest naj, bo te wiaty ze stołami to dobre tylko dla rencistek dorabiających do renty a nie dla normalnych kupców! Projekt zrobiony przez osobę nie znającą realiów pracy na rynku! (jak i w innych miastach!)

Polska wersja supermarkietu. Nasza odpowiedź na portugalskie biedronki, niwmieckie Lidle, francuskie ochony

Wiaty ze stołami to na spożywkę.

nie wszystkie wiaty są ze stołami !!

Czy można napisać coś krytycznie - czy tylko "łubu dubu"?

Ale troszkę za daleko nie było mozna gdzieś tej targowicy bliżej zrobić?????

do "O": daleko to pojęcie względne-ja akurat mam blisko, daleko miałam pod Skaje! Cieszę się z tej właśnie lokalizacji, świetnie!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.