Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 9273 wyświetleń

Rozliczą Twój PIT

Młodzież Zespołu Szkół w Niećkowie pod opieką nauczycieli przedmiotów ekonomicznych organizuje akcję " Rozlicz swój PIT w zamian za 1% " przekazany na leczenie i rehabilitację Piotrka  Dembińskiego ze Szczuczyna.

Prośbę kierujemy szczególnie do emerytów i rencistów .Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli w środę 26 marca, w godzinach od 12 do 15, do  Urzędu Miasta w Szczuczynie. Prosimy o zabranie ze sobą informacji o dochodach za  2012  i 2013 rok  . Umożliwi to nam wysyłkę PIT-u przez internet.

Uczestnicząc w akcji otworzymy swoje serca na pomoc tym, którzy jej potrzebują . Uwierzcie , że każdy Państwa grosz jest bezcenny i daje szansę Piotrkowi  na kontynuację leczenia.


I Ty także możesz pomóc!

KRS 0000037904   16239 Dembiński Piotr Koordynator  mgr Bożena Wysocka

piątek, 14 czerwca 2024

Gmina Grajewo rozbuduje wodociąg

Komentarze (4)

Wielka Szkoła - Wielkie Serce
pozdrawiam

Bardzo fajna akcja ! Pozdrawiam :)

Z emerytury rolniczej 1% podatku to około 5 ZŁ PIT rozliczą za darmo dobra akcja ale trzeba to dostarczyć do US a wyprawa do Grajewa to koszt minimum 10 ZŁ

To zabierz ze sobą rozliczenie za 2012. Wyślą przez Internet. Nie trzeba jeździć.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.