wtorek, 21 września 2021

Kraj

  • 1 komentarzy
  • 1194 wyświetleń

Rozbój w "biały dzień"


Zambrowscy policjanci zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o dokonanie rozboju na 59 -letniej kobiecie. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą oni przed sądem.

 

15.11 około godziny 19:25 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie został powiadomiony o rozboju, do którego doszło w jednym ze sklepów spożywczych na terenie miasta. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Tam wstępnie ustalili, że mężczyzna w czarnej kominiarce wykorzystując nieobecność klientów w sklepie posługując się przedmiotem przypominającym broń palną zażądał od ekspedientki wydania pieniędzy. Szarpiąc kobietę wyrwał jej telefon oraz z szuflady sklepowej zabrał kilkaset złotych i wybiegł ze sklepu. Dzięki pomocy i informacji przekazanej przez emerytowanego policjanta, w jednej z klatek schodowych pobliskiego osiedla, funkcjonariusze zatrzymali sprawcę rozboju.

Okazał się nim 19 -letni mieszkaniec miasta, który wcześniej wielokrotnie wchodził w konflikt z prawem. Policjanci odzyskali skradzione mienie oraz zabezpieczyli kominiarkę i przedmiot przypominający broń palną. Już po kilku godzinach od zdarzenia zambrowscy funkcjonariusze zatrzymali 31-letniego mieszkańca Zambrowa, podejrzanego o współudział w rozboju. W trakcie zatrzymania posiadał przy sobie plastikową atrapę broni palnej, nóż składany oraz niewielką ilość amfetaminy. Obaj zatrzymani przyznali się do zarzucanych czynów. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed Sądem.
źródło – oficer prasowy KPP w Zambrowie

 

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (1)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.