środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 12314 wyświetleń

ROYAL kupi Browar Łomża

Zarząd "PEPEES" zawarł z "ROYAL UNIBREW" A/S z siedzibą w Faxe, Dania umowę warunkową sprzedaży udziałów Browaru Łomża – podała spółka w komunikacie giełdowym. Za łomżyńskiego producenta piwa Duńczycy zapłacą 126 mln zł.

Zawarcie umowy rozporządzającej udziałami oraz faktyczne zamknięcie transakcji nastąpi najpóźniej do dnia 15 czerwca 2007r. po wypełnieniu przez PEPEES i ROYAL UNIBREW szeregu warunków zawieszających m.in.  uzyskania decyzji Prezesa UOKiK wyrażającej zgodę na transakcję zgodnie z przepisami Ustawy o Ochronie Konkurencji i Konsumentów.

Duńska firma Royal Unibrew A/S, druga pod względem wielkości grupa piwowarska w Skandynawii. Jest producentem m.in. piwa FAX. ( 4lomza.pl)

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (10)

AKTO BEDZIE SPONSOROWAL LKS

Mam nadzieję że nikt!!!

Nikt nie bedzie sponsorwał tej kaleckiej drużyny ! po ŁKSie ! i na to czekałem ;d

dla wszystkich polecam przeczytanie, tak z szacunku do trunku "prawda o polskim piwie" (wpisać ""w google-pierwsza strona- link rapidshare-ściągnąć; ewentualnie szukać gdzieś.. )

Royal toć to trucizna hahahaha.

koniec z tanim piwem! będzie my pili teraz FAXA

Moim zdaniem 126 mln to naprawdę nie jest dużo jak za taką potężną firmę.Spodziewałem się bardziej astronomicznych liczb...No ale mam prawo się mylić - w końcu jestem abstynentem ;)

no i sprzedany ostatni polski browar...szkoda pewnie sie zepsuje jak inne.

polska sie wysprzedaje, powinna sie na aukcji wystawic, bo po co sie rozdrabniac niech sprzedadza wszystko od razu i beda mieli z glowy.

nikt nie bendze sponsorował łksu!!! A nie dawno sie smieli WARMI ze niema sponsorów a teraz sami zostano na lodze!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.