niedziela, 25 września 2022

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 11504 wyświetleń

ROYAL kupi Browar Łomża

Zarząd "PEPEES" zawarł z "ROYAL UNIBREW" A/S z siedzibą w Faxe, Dania umowę warunkową sprzedaży udziałów Browaru Łomża – podała spółka w komunikacie giełdowym. Za łomżyńskiego producenta piwa Duńczycy zapłacą 126 mln zł.

Zawarcie umowy rozporządzającej udziałami oraz faktyczne zamknięcie transakcji nastąpi najpóźniej do dnia 15 czerwca 2007r. po wypełnieniu przez PEPEES i ROYAL UNIBREW szeregu warunków zawieszających m.in.  uzyskania decyzji Prezesa UOKiK wyrażającej zgodę na transakcję zgodnie z przepisami Ustawy o Ochronie Konkurencji i Konsumentów.

Duńska firma Royal Unibrew A/S, druga pod względem wielkości grupa piwowarska w Skandynawii. Jest producentem m.in. piwa FAX. ( 4lomza.pl)

niedziela, 25 września 2022

BMW wypełnione papierosową kontrabandą

niedziela, 25 września 2022

Rosjanie uciekają przed poborem do wojska

Komentarze (10)

AKTO BEDZIE SPONSOROWAL LKS

Mam nadzieję że nikt!!!

Nikt nie bedzie sponsorwał tej kaleckiej drużyny ! po ŁKSie ! i na to czekałem ;d

dla wszystkich polecam przeczytanie, tak z szacunku do trunku "prawda o polskim piwie" (wpisać ""w google-pierwsza strona- link rapidshare-ściągnąć; ewentualnie szukać gdzieś.. )

Royal toć to trucizna hahahaha.

koniec z tanim piwem! będzie my pili teraz FAXA

Moim zdaniem 126 mln to naprawdę nie jest dużo jak za taką potężną firmę.Spodziewałem się bardziej astronomicznych liczb...No ale mam prawo się mylić - w końcu jestem abstynentem ;)

no i sprzedany ostatni polski browar...szkoda pewnie sie zepsuje jak inne.

polska sie wysprzedaje, powinna sie na aukcji wystawic, bo po co sie rozdrabniac niech sprzedadza wszystko od razu i beda mieli z glowy.

nikt nie bendze sponsorował łksu!!! A nie dawno sie smieli WARMI ze niema sponsorów a teraz sami zostano na lodze!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.