Sport

  • 4 komentarzy
  • 8220 wyświetleń

Rosną młodzi zapaśnicy

PODSUMOWANIE OBOZU ZAPAŚNICZEGO.

Najmłodsza grupa zapaśników z Grajewa uczestniczyła w zajęciach sportowo-rekreacyjnych zorganizowanych przez MOSiR Grajewo. Treningi prowadzone były na macie zapaśniczej w hali MOSiR. Dzięki dobrze zorganizowanym zajęciom i pomocy pana RYSZARDA KUŹMY zawodnicy mogli korzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji na hali, a naprawdę przy tak dużym wykorzystywaniu hali przez inne dyscypliny sportowe nie było łatwo. Zapaśnicy nasi dzięki sponsoringowi pana ZENONA MACIOROWSKIEGO skorzystali z wyjazdu na basen do Ełku i zostali zaproszeni na zakończenie obozu do jednej z grajewskich pizzeri.

Obóz można zaliczyć do bardzo udanych.
GRZEGORZ CZYŻEWSKI

wtorek, 18 stycznia 2022

Zajęcia taneczno - ruchowe dla dzieci

Komentarze (4)

Były zapaśnik.Brawo aby tak dalej pozdrawiam.

szczerze to te atrakcje to nie są aż takie fantastyczne ale cieszę się ze mogli potrenować w grajewie i zobaczyć jak trenują zawodnicy z grajewa pozdro wszystkim !

BRAWO DLA PANA MACIOROWSKIEGO!!!

szkoda ze juz nie ma trenerki dla dziewczyn i oni nie moga trenowac a niektore lubia ten sport ja sama jeszcze dalej bym chciala trenowac ale nie moge szkoda

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.