wtorek, 3 października 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 12041 wyświetleń

Rodzina zastępcza -28III


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy, organizuje spotkanie informacyjne dla kandydatów na rodziny zastępcze we wtorek 28 marca o godz. 10.00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Grajewie.


- Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się zorientować i dowiedzieć czegoś na ten temat. Na spotkaniu obecny będzie przedstawiciel Ośrodka Adopcyjno – Opiekuńczego w Łomży, gdzie odbywają się ewentualne kolejne rozmowy zainteresowanych – mówi Kierownik PCPR w Grajewie, tel. 086 273 8709.

e-Grajewo.plKomentarze (3)

podobno bardziej opłaca się wychowywać dzieci w rodzinnym domu dziecka niż mieć swoje, ponieważ państwo dopłaca na każdego podopiecznego i to nizlą kaskę, poza tym można dostać pomoc na wyremontowanie domu ewentualnie na jakieś przeróbki itd...

A ja znam takich,pani grajewianko !Gdy zaczynali być rodzicami zastępczymi jedno z nich pracowało,teraz jk mówi tata zastępczy i bez pracy stać go na piwo......!

skoro rodzicem zastępczym moze być tylko osoba posiadająca stałe zatrudnienie to dlaczego to spotkanie jest organizowane w PUP-ie?
A może bycie rodzicem zastępczym to jeden ze sposobów na życie w tych dziwnych (trudnych) czasach?
grajewianka, nie możesz mieć własnych dzieci? Tak na marginesie to bardzo mnie oświeciłaś swoją wypowiedzią. Dla mnie to wydawała się bułeczka z masłem :/

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.