poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 14070 wyświetleń

Remont w Medicusie

Od 17 czerwca do maja  2013 roku potrwają prace remontowe w budynku przychodni Medicus w Grajewie Os. Południe 9 w Grajewie.
Z uwagi na prowadzone prace pojawią się różne trudności, hałas, wykopy, czasowe  zamiany pomieszczeń w których pracują lekarze.


Z góry przepraszamy wszystkich pacjentów korzystających z naszych usług oraz okolicznych mieszkańców i prosimy o wyrozumiałość w stosunku do naszych działań.

 

 Dyrekcja NZOZ-Medicus

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Ogłoszenie Szpitala Ogólnego w Grajewie

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Skrót meczu z WIGRAMI

Komentarze (9)

Jestem mieszkańcem bloku mieszkalnego w pobliżu
którego prowadzone są prace remontowe.Nie jest to aż tak uciążliwe dla mieszkańców.Słowa pochwały należą się dla Kierownika budowy.Prace przebiegają szybko,fachowo a teren wokół obiektu po ich zakończeniu jest zawsze usprzątnięty.Gorzej natomiast mają zmotoryzowani mieszkańcy bowiem uszczuplony został im i tak mały parking.

Kurczaki to nie dojde po włoskie lody od strony osiedla?

Dyrekcja niech zwiększy obsadę w rejestracji, żeby ludzie chorzy nie stali godzinę przed wizytą u lekarza, a drugą po wizycie aby zapisać się na następny termin

fan: jak umiesz parkour,to doskoczysz.

Mnie przeraza rozbudowa medicusa ,juz teraz pacjenci parkuja pod moim blokiem i czesto sam nie mam gdzie zaparkować.Uwazam ,iz to nie jest miejsce na taką przychodnie i powinna byc budowana w innym miejscu gdzie nie byłaby uciązliwa dla mieszkańców bloków przyległych

tak to prawda, z parkingiem to jest tam problem.

wydaje mi sie ze jest to rozbudowa medicusa a nie remont remont to wewnątrz a nie wykopy przed budynkiem

Jedno czy tam dwa pietra w górę ,ładny mi remont.
Mieszkańcy też powinni mieć coś do powiedzenia.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.