Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 10649 wyświetleń

Remont studzienek w centrum

Zapadające się studzienki to częsta przyczyna remontów lub modernizacji jezdni, a w efekcie wyłączonych z ruchu odcinków ulic i gigantycznych korków. Ich naprawa zajmuje nawet kilka dni, ponieważ niektóre Zarządy Dróg nie dysponują specjalistycznym potencjałem wykonawczym zlecają prace firmom zewnętrznym.

W Grajewie  pracami wstępnymi polegającymi na regulacji poziomej studzienek kanalizacyjnych zajmowała się firma "SAM-POL" S.C. W najbliższy poniedziałek firma UNIDROG rozpocznie wylewanie asfaltu wokół studzienek.

Kierowcy muszą zwolnić, uzbroić się w cierpliwość oraz zwrócić szczególną uwagę na nowe znaki ostrzegawcze na jezdni.

 

(fot.e-Grajewo.pl)

poniedziałek, 26 września 2022

LXIV sesja Rady Powiatu (30.09)

poniedziałek, 26 września 2022

Ełk: zaginął Youssef Elhouil

Komentarze (10)

z tego co pamiętam to już 3 raz w tym roku i to te same ..

Czy naprawdę nie można robić remontu studzienek o innej porze niż piątkowe południe? ..? W normalnym mieście posypałaby się w urzędzie czyjaś głowa. A u nas każdy to pier.....li. Ludzie stali w korkach na przejeździe, przejściu dla pieszych, remoncie studzienki a potem jeszcze na światłach. To chore. ... Pozdrowienia dla urzędników. Z budynku urzędu nic nie było widać, prawda? ..

oni robia jak by nie mogli jeden pracuje pięciu stoi praca przy jednej studzience zajmuje im jeden dzien

To ta sama firma ,która ma monopol w Grajewie na łatanie dziur i która co roku łata te same dziury.Syzyfowa praca a efekt mierny ale zajęcie zapewnione!

niech naprawią raz, a porządnie !

Za 3 miesiące będzie znowu remont studzienek.

W europie studzienki naprawia sie w trybie ''one-hour''(w ciagu godziny)u nas caly tydzien roboczy i to ze skutecznoscia wszystkim znana. Przy rozmowie z osobami nadzorujacymi owe naprawy nie ukrywa sie jakiej technologii uzywa sie przy osadzaniu studzienek. Nic dziwnego ze cegly deski i inne wynalazki nie gwarantuja trwalosci. Tylko gdzie odbior techniczny i kontrole takich przedsiewziec, ktore maja gwarantowac nasze bezpieczenstwo. Placac wszelkie podatki w tym drogowe wymagajmy aby kasujac wszelkie oplaty skrupulatnie nasze gminy nie oszczedzaly w ten sposob na swoje wakacje lub premie!!

Trochę jest utrudnienie dla kierowców,łatanie powinno być krótsze.poza tym bez skutku.W każdym miejscu w Grajewie są łatania,które pod wpływem pogody się WYPŁUKUJĄ.To nie o to chodzi,powinno być zrobione raz a dobrze.

takie prace powinny być wykonywane w nocy ,ewentualnie sobota niedziela ,nie dosyć że kolej przetacza wagony to jeszcze utrudnienia z remontem studzienek

ej ja mysle ze taka naprawa studzienek to normalna rzecz po co robic z tego tyle ambarasu

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.