poniedziałek, 4 grudnia 2023

Sport

  • 5 komentarzy
  • 8750 wyświetleń

Remis Warmii w sparingu

9.02.2005r. Nowy Dwór Mazowiecki

Warmia Grajewo zremisowała w meczu sparingowym z II ligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1:1
Gola dla gospodarzy strzelił z rzutu karnego w 48 minucie Jan Cios, Warmia wyrównała 7 minut później po strzale Przemysława Kołłątaja.

K.Kownacki


"Mecz rozegrano na głównym boisku „Świtu”, które było dobrze przygotowane, choć pokryte cienką warstwą śniegu. Pierwsza połowa była wyrównana, praktycznie bez podbramkowych sytuacji dla obu drużyn. Na początku drugiej połowy szarżujący na bramkę Warmii Kosiorowski zderzył się z Marcinem Kłosowskim i sędzia podyktował rzut karny dla Świtu, który na bramkę zamienił stoper zespołu gospodarzy Jan Cios. Niestety, w starciu z Kosiorowskim ucierpiał nasz obrońca, który ze zbitym kolanem musiał opuścić boisko.
Nasi piłkarze szybko doprowadzili do wyrównania. Po zamieszaniu na polu karnym przytomnością umysłu wykazał się kapitan Warmii Przemysław Kołłątaj, który silnym strzałem pod poprzeczkę zdobył wyrównanie. Kilka minut później po ładnej akcji prawą stroną Figurskiego Sebastian Wrzesiński z kilku metrów nie trafił do pustej bramki i posłał piłkę nad poprzeczką. W 65 minucie po rzucie wolnym Giermasińskiego piłka trafiła na 25 metr do Pawła Strózika, którego nieudany strzał spowodował kolejne zamieszanie w polu karnym Świtu.
Niestety, silny strzał na pustą bramkę Tomka Radzińskiego poszybował ponad poprzeczką bramki gospodarzy. W końcówce meczu doskonałą sytuację zaprzepaścili też gospodarze, kiedy po strzale Bajery znakomitym refleksem wykazał się Janowski.
Kolejny mecz sparringowy nasi piłkarze rozegraja za tydzień w Legionowie z tamtejszą „Legionovią” -Janusz Szumowski


"Mecz z ŁKS Łomża w dniu 5 marca jest w tej chwili jedynym meczem sparringowym przewidywanym do rozegrania w Grajewie. Niestety brak dodatkowego boiska uniemożliwił nam rozgrywanie spotkań w naszym mieście" - Janusz Szumowski

czwartek, 30 listopada 2023

Grajwo. Klub Sportowy Ookami

Komentarze (5)

Tak myślałem , że gdyby Warmia weszła do drugiej ligi to i tam by nieżle namieszała . Tak 3-mać panowie.

Warmia ma potencjal ale nie ma kaski :/

zeby nie zawodnicy z wissy to warmia by w dupe dostała

warmia mistrzem polski je

Warmia jest najlepsza i już.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.