czwartek, 20 czerwca 2024

Kultura i rozrywka

Relacja z koncertu zespołu Marcin Pater Trio

Dzięki współpracy Powiatu Grajewskiego z Fundacją Most the Most w sobotnie popołudnie mieliśmy możliwość uczestniczenia w niezwykłym muzycznym wydarzeniu. Mowa tu o koncercie zespołu Marcin Pater Trio - finalisty Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Improwizowanej „Współbrzmienia”. Trójka szalenie utalentowanych, młodych wykonawców zaprezentowała utwory autorskie lidera grupy, zainspirowane muzyką jazzową, jazz-rockową oraz fusion. Przeplatane akcenty wibrafonu – Marcin Pater, gitary basowej i kontrabasu – Mateusz Szewczyk oraz perkusji – Adam Wajdzik, wprowadziły słuchaczy w przyjemny świat dźwięków, pobudzających wyobraźnię i wywołujących pozytywne emocje. 

 

Trójka przyjaciół, dla których we wzajemnej komunikacji słowa na scenie są zbędne, zachwyciła swą twórczością. Zagrane utwory takie jak Equilibrium, Understand Me, czy też Mortar zahipnotyzowały widownię, która na zakończenie domagała się bisu.

 

W wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Fundacji Most the Most, która jest pomysłodawcą i fundatorem koncertu. Reprezentowały ją Anna Wojtaszek i Róża Zabojszcz, która w skrócie opowiedziała o muzycznych działaniach Fundacji oraz o projekcie "Współbrzmienia".

Na zakończenie w imieniu władz Powiatu, Naczelnik Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Grajewie Bogdan Kulesza serdecznie podziękował członkom zespołu za niesamowity występ, wręczając im powiatowe gadżety.

 

 

środa, 19 czerwca 2024

Pikniki integracyjne w SP2

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.