Kultura i rozrywka

  • 9 komentarzy
  • 10220 wyświetleń

Rekord – 890 punktów

„Boxer” jest hitem ostatnich lat w wielu krajach, także w Grajewie to czerwono ubarwione urządzenie przypominajace szafę, budzi zainteresowanie przechodniów. Maszyna pobudza i wyzwala naturalną potrzebę rywalizacji. Efekty dźwiękowe i świetlne oraz zabawne komentarze umilają grę i zachęcają do zabawy.
Już tylko przez kilka dni będziemy mieli szansę wypróbować swoją siłę i moc uderzenia na automacie Boxer, który znajduje się przy ul. Wojska Polskiego przed domem handlowym w centrum miasta.
Będąc w pobliżu spróbuj, może to właśnie Tobie uda się przekroczyć ostatni wyświetlany rekord – 890 punktów.

e-Grajewo.pl

 

Komentarze (9)

Jakiś stary ten rekord....hehe..a najlepsze sa tak zwane karczki z gwo. widzialem jednego jak uderzyl.a jego wynik coś troche ponad 800...hehe śmiech.

koles przy mnie mial ponad 900 to 890 to troche malo przy tym wyniku heh ;P

co ty gadasz jak najwiecej jest 900 to jak mial miec ponad 900 haha

Najwięcej jest 900.A widziales ile wynosil poprzedni rekord?? ja lewą reką podchodzilem po 900 hehe

do xxx hehehe lewą reką wow pewnie jestes jednym z tym grajewskim garkotuków ( karkow)

nie nie jestem żadnym karkiem...ale mnie to śmieszy jeżeli idzie ci taki ktoś z rozlożonymi rękoma buja sie na obie strony a ledwo ponad 800 uderza.Chociaż gdybym mial z takim sie zmierzyc to slabo to widze. hehe i taki jA chudy nie wysoki uderzalem wiecej od niektórych karkuw:P ok pozderooOo.i to jest wlasnie grajewsie forum.chcesz sie wypowiedziec cos napisze i od razu jazde dosjatesz.jesteście śmieszni ci kozaczki za komputerem.hehe

ojj tu nie chodzi o jazde:P poprostu myslalam ze jestes jednym z tych zalosnych karków:) no to gratuluje rekordu:):) hehe pozdro:)

hehe nie nie jestem i nie mam zamiaru nim być:P

super:) tak 3mać:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.