wtorek, 4 października 2022

Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 6477 wyświetleń

Ratunek wyceniony na 10 milionów złotych

Nie ma dnia, bym nie ronił łez po kryjomu...

Wychodzę z domu, by nie pokazywać jak się rozpadam! Przecież jestem głową rodziny! Powinienem być silny...

Codziennie budzę się i sprawdzam postęp zbiórki. Łudzę się, że to wszystko to tylko zły sen. Niestety, nasz koszmar wciąż trwa...

Potrzebujemy 10 mln złotych na lek dla naszego syna! Bez terapii genowej straci szansę na samodzielność i życie bez bólu.

Błagam, wysłuchaj mój apel i nie przechodź obojętnie obok tej prośby.

Tata

 

 

Opis zbiórki
Osłabia mięśnie i zabiera sprawność. Na tę chorobę jest lek, ale kosztuje ogromne pieniądze, dosłownie miliony! Właśnie tyle, tylko tyle wiedzieliśmy o SMA, zanim dostaliśmy telefon ze szpitala… Usłyszeliśmy, że nasz kilkudniowy Wiktorek jest chory. Ogarnęło nas paraliżujące przerażenie i myśl, że to może pomyłka! Powtórzymy badania i wrócimy do normalnego życia, na pewno… 

 

Syn urodził się z pozoru zupełnie zdrowy! Dostał 10 punktów w skali Apgar i nic nie wskazywało, że jego przyszłość będzie obarczona takim wyrokiem… Wróciliśmy szczęśliwi do domu po kilku dniach od porodu. Wiktorek ma starszego brata, który nie mógł się doczekać kiedy go zobaczy. Mieliśmy kilka dni normalnego, szczęśliwego życia! 

 

https://www.siepomaga.pl/Wiktor-sma?fbclid=IwAR0eDumO7x7vFmLABJiFhMortUcdYHuk8IxexdomOH2F0_Gs59wdq-c-biQ 

 

 

Komentarze (14)

Zachęcam wszystkich do licytacji na rzecz Wiktorka na fb!

Panie Prezydencie panowie ministrowie gdzie wy jesteście dlaczego nic z tym nie zrobicie te dzieci są niczemu winni dajcie swoje cegiełki zróbcie coś z tym

Dla mnie to jest chore że ludzie muszą zbierać pieniążki na uratowanie maleństwa, a te łajzy w rządzie zbijają bąki i robią sobie podwyżki i kupują obligacje !Skoro Polska mlekiem i miodem płynąca dlaczego rząd nie sfinansuje pomocy Wiktorkowi? Czas ludzie się obudzić i wyjść na ulicę !!!

mamy marszałka z Grajewa czemu nie reaguje a w Białymstoku tak się udziela i na wszystko daje kasę niech ruszy du.. i zareaguje

Zbrodnią jest pobieranie takich opłat za uratowanie komuś życia. Jeżeli niektórzy pamiętają niedawno to było jeszcze 6 mln. Pewien amerykanin nazwiska nie pamiętam kupił prawa do leku i skomentował jego nową cenę że jeżeli kogoś nie stać to nie musi się leczyć.
Druga uwaga to komentarze typu niech "oni" coś zrobią, patrzmy siebie i to co my możemy zrobić.

Aktualnie badanie wykrywa y was jace SMA jest badaniem przesiewowym zaraz po urodzeniu. To dlaczego nie ma kasy, politycy? 60% podwyżki sobie daliście, a ludzie w naszym kraju nie mają szans na żadne konkretne leczenie, wstyd.

Jest link do zbiórki. Polecam skorzystać. Zamiast narzekać. Pomóżcie.

Krzysiek, w jakim ty swiecie zyjesz, skoro nie wiesz ,ze w kapitalizmie interesy i kariere robi sie po tzw, trupach !

Panie burmistrzu proszę nie inwestować w żadne solanki w parku tylko te kwotę przelać dla tego maluszka

Gzdie jest kosciol? , ktoremu tylko pozornie zalezy na wartosciach jakim jest zycie ludzkie?? gdzie jest ta obludna i zaklamana instytucja z podwojna moralnoscia ?

Drodzy politycy. Zlikwidujcie w końcu te socjele z mopsu, przywróćcie normalne ceny w sklepach i na stacjach a te pieniądze dajcie wreszcie na tak ciężko chore dzieci!!! Jak na inny kraj to macie od tak kasę a tu do k... wy nędzy nie możecie zrobić refundacji leczenia? To jest garstka dzieci z tym przypadkiem ale to nie znaczy że mają umierać w cierpieniu bo patalachy nie potraficie okazać serca!!! A co jeśli to dla któregoś z was zachorowało tak dziecko? Co wtedy zrobicie? No tak wy se kasę do drukujecie!!! Kochani czytelnicy niech każdy z nas przekaże chociaż po kilkadziesiąt złotych wiem że to może komuś dużo bo widomo jaka jest sytuacja ale chociaż te kilka złoty to jak się każdy zmobilizuje to uratujemy brzdąca!!! On nie jest niczemu winien!!! Okażmy jako rodzice przyjaciele sąsiedzi że każdy z nas ma serce. Wiktorek ma największe z nas bo ciągle walczy i się nie poddaje ale czas upływa i nie pozwólmy by stało się za późno!!!

Przyzwyczajamy legactwo do socjalu.za komuny było więcej Prawdy w każdym miejscu niż teraz.kazdy musiał pracować.przyjechalem z USA i musiałem w ciągu 3 miesięcy podjąć pracę.dyrektor kombinatu budowlanego zarabiał 2razy tyle co murarz.relacje cenowe były zupełnie inne.czy o taką relację między wynagrodzeniami walczyła Solidarność? Te rady nadzorcze ręka myjąca rękę drugiego tu idzie kasa ale na leki nie ma.zamiast wypłacać rodzinne pieniądze powinne być na takie przypadki i kropka.

Są pieniądze od zakłamanego rządu na 500+, 300+, 150+, 13-te i 14-te emerytury, bony turystyczne, 3.000zł , niby na zakup węgla, ale tak naprawdę "na dowolny cel", ogromne pieniądze na kościół katolicki i równie zakłamanego o.Rydzyka, miesięcznice smoleńskie,badania przyczyn katastrofy samolotowej , podwyżki pensji dla siebie, itd. (można wymieniać bardzo długo).Nie ma natomiast na takie przypadki i inne życiowe tragedie !!! Hańba temu rządowi i jego zwolennikom.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.