Wiadomości

Ratujmy serce dziecka

Ratujmy serce dziecka

Poważną wadę serca ma jeszcze nie narodzony Szymonek Kalinowski. Zarośnięta prawa zastawka przedsionkowo - komorowa powoduje podwójny napływ krwi do komory lewej.

Pierwsza z trzech operacji, które mogą być wykonane w niemieckim Monachium, kosztować będzie co najmniej 32 tysiące euro. Piotr Karpienia, Jacek Podgórny i Rafał Lemieszko, ełccy artyści muzycy współpracujący też z Ełckim Centrum Kultury pomagają zbierać rodzicom pieniądze na ten cel. W środę szóstego października pomagając w zbiórce, charytatywnie grali przy ECK.

- Pomagamy rodzicom Szymonka w gromadzeniu potrzebnych pieniędzy - mówi Piotr Karpienia w przerwie koncertu pod ECK. - Życie dzieci dla wszystkich jest najważniejsze. Niech rodzice malucha wiedzą, że nie są sami w tych trudnych chwilach. Ostatnio podczas imprez w Grajewie i Ełku staramy się zebrać jak najwięcej pieniędzy. Razem nie tworzymy zespołu, lecz w tak szlachetnym celu gramy.


Ewentualnym darczyńcom dziękują rodzice nienarodzonego jeszcze Szymonka, prosząc o wpłaty na konto
Fundacji Na Rzecz Dzieci z Wadami Serca Cor Infantis: 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150.
W tytule przelewu wpis: Szymon Kalinowski.
kali

niedziela, 17 października 2021

Wyprzedzał ciężarówką na skrzyżowaniu

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.