sobota, 21 maja 2022

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 7980 wyświetleń

Rasista skazany za napad

Rok więzienia i 10 tys. zł zadośćuczynienia to kara dla Adama P. (27l.), który w ub.r. ranił nożem z pobudek rasistowskich 19-letniego Islama Mayrasultanovowa, Czeczena, sportowca, który od lat mieszka w Łomży.

Drugi zarzut dotyczył posiadania materiału wybuchowego.

Do zarzucanych czynów oskarżony przyznał się, co miało wpływ na wysokość łącznego wymiaru kary.

 

- Staliśmy z kolegami i gadaliśmy. Podszedł do nas Adama P., przywitał się z nami. Odpowiedzieliśmy mu, przywitaliśmy się. On odszedł trochę dalej i trzy minuty później zostałem zaatakowany w plecy nożem - wspomina zaatakowany w  październiku Czeczen.

 

Komentarze (7)

Zapewne to radykalny chrześcijanin, który planował zamachy na muzułmanów. W swoim kraju już nie czuję się bezpiecznie.

Pislamiści rodzimi uczą się szybko od islamistów- noż w plecy- posiadanie materiału wybuchowego. Jeszcze do nie dawna, niektórzy pisali (patrz artykuł do. zabójstwa w Ełku),że u nas za byle co nożem nikt nie atakuje.
Jak widać nawet powodów nie musi mieć, ktoś,kto ma mózg dobrze wyprany przez miedia. W tym przypadku Pislam= Islam-Amen

A jaka jest wersja sprawcy? Dlaczego jej nie podajecie? Poprawność polityczna? Może było odwrotnie? Obrazili go może, poniżyli? Bez powodu dźgnął łomżyńskiego Czeczena?

ateista za byle co raczej nie dostal

do :Napisał: mp : umiesz czytać!?! "Do zarzucanych czynów oskarżony przyznał się, co miało wpływ na wysokość łącznego wymiaru kary."

Rok więzienia. To brzmi trochę jak żart, a może nawet nie trochę. 25 lat powinien dostać za usiłowanie zabójstwa.

To chyba zart!Rok!Za probe zabojstwa czlowieka.Kpina i nic wiecej.Najlepiej to uciac lapki kolo samej dupy i puscic na wolnosc.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.