Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 11100 wyświetleń

Rajgród - hodowała konopie


Grajewscy policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi. Zabezpieczyli także ponad 17 gramów suszu marihuany. 27-letnia kobieta, u której znaleziono narkotyki, odpowie teraz za swoje postępowanie przed sądem.


5 września br, nad ranem policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zapukali do drzwi jednego z domów w gminie Rajgród. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mogą znajdować się tam narkotyki. Podejrzenia funkcjonariuszy się potwierdziły. Po sprawdzeniu budynku policjanci znaleźli 17,5 grama suszu roślinnego.

Po zbadaniu substancji narkotesterem okazało się, że jest to marihuana. Ponadto w foliowym namiocie na terenie posesji mundurowi zabezpieczyli także składającą się z siedmiu krzaków uprawę konopi. Mieszkająca tam 27-latka przyznała się, że zarówno marihuana, jak i hodowla konopi należą do niej. Kobieta usłyszała już zarzut uprawy i posiadania narkotyków. Teraz jej sprawą zajmie się sąd.
- informuje KPP w Grajewie


Komentarze (7)

jak to męska i nie czesze nawet

Któż to sadził w raju?

Kiedy policja zajmie się ściganiem prawdziwych przestępców, jak ktoś posadzi parę sadzonek na swój użytek, brany jest za przestępcę to jest już parodia, gdzie jest wolność osobista, jeśli ktoś pije alkohol, pali papierosy, to normalka. Chociaż sam tego nie palę ale jeśli ktoś lubi to czemu mu bronić, przecież to jest żadna szkodliwość społeczna, więc takiej osoby nie można karać, bo to jest sprzeczne z naszym prawem, nie rozumiem czemu osoby posiadają ce są karane, ale to jest ich nieznajomość prawa, policja wciska im kit, że są przestępcami, a przecież tak nie jest...

tak kobieta ma małe dziecki a zajmuje się sadzeniem konopi,co za rozsadek? z mału dziecko przyzwyczaja

no pewnie uczy dziecko co ma robić w życiu;D

wzorowa mama....nie ma co-gdy są dzieci to czas mysleć

po pierwsze: znam ta kobiete i nie jest matka, po drugie: lepiej jak ktos po alkholu bije zone i dzieci tak?? a tu dziewczyna poprostu chodowala na wlasny uzytek. kurde w jakim my kraju zyjemy. ogarnijcie sie ludzie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.