wtorek, 28 maja 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 16752 wyświetleń

Rajd Złombol przez Grajewo

 10 sierpnia 2013 r. przez Grajewo przejechały auta rajdu Złombol

 Rajd przejeżdżał przez nasze miasto w godzinach 19.00 - 21.00. Firma Eko-dom przygotowała dla uczestników wyprawy poczęstunek w postaci żołnierskiej grochówki i kiełbaski. Z zaproszenia skorzystało 17 ekip, które zawitały do siedziby firmy w Szymanach, by odpocząć i posilić się przed dalszą drogą.


Złombol to ekstremalna wyprawa samochodami komunistycznej produkcji lub konstrukcji z celem uzbierania pieniędzy na zakup rzeczy dla dzieci ze Śląskich domów dziecka. W tym roku trasa prowadzi z Katowic do Finlandii, na starcie stanęło prawie 150 ekip. Każda drużyna sama pokrywa koszty uczestnictwa, od zakupu auta, naprawy, koszty rajdu, natomiast sponsorzy, których znajdzie, ich loga widnieją na samochodach, wpłacają pieniądze na Dom Dziecka.

Jedną z ekip po raz drugi sponsoruje firma Eko-dom PUBiOŚ sp. z o.o. Pierwszy etap z Katowic do Suwałk. Przez Grajewo przetoczyły się "zabytki komunistycznej motoryzacji"!

 

fot. 1 -4 - archiwum
zobacz - http://krzykwa.com/kipersi/poniedziałek, 27 maja 2024

Komunikat UM w Grajewie

Komentarze (7)

świetny pomysł! popieram..

Życzę jak najmniej takich sytuacji jak na ostatnim zdjęciu. Szerokości!!!!

wstyd takimi gratami do Finlandii jeździć. Jedyna nadzieja, że na fińskiej granicy ich nie wpuszczą albo zabraknie części zamiennych. Nie wiem jaki cel im przyświeca, chyba że "jadę i naprawiam"

cel szczytny! Gratulacje i szerokiej drogi!

ja jak bys umial 9ala0 cztac widziala bys jaki im cel przyswieca

"ja" - wstyd takie głupoty wygadywać! no niestety niektórzy nie potrafią zrozumieć pewnych rzeczy - szkoda tłumaczyć; dla ekipy - szacun!

"ja" Twój dziadek w grobie sie przewraca jak widzi co z Ciebie wyrosło!!! On na widok takiego samochodu dostawał orgazmu!!! to że Tobie się podoba Lamborghini,na które nigdy i tak Cię nie będzie stać, a innym podobają się takie" graty"- kultowe autka!! Moim zdaniem pomysł był genialny .. i szczytny cel!! Mam nadzieję że dzieciaki któ¶e otrzymają pomoc są tego samego zdania :)) Dzieciaki może nigdy nie widziały takich autek na żywo na ulicach :) moim zdaniem pomysł jest genialny!! chłopaki szacuneczek!!! sama mam fiatolka w garażu :)) Pozdro

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.