wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 10352 wyświetleń

Radny Jacek Piorunek z PO

Drodzy Państwo!

Chciałbym złożyć Państwu bardzo serdeczne podziękowania za poparcie i wybór mojej osoby do Sejmiku Województwa Podlaskiego.
Wynik, który osiągnąłem to ogromna satysfakcja i wiara, że moje działania spotykają się z aprobatą społeczną. To również wyzwanie i energia do bardziej zdecydowanej walki o interesy Ziemi Łomżyńskiej, Grajewskiej i Kolneńskiej w regionalnym parlamencie.
Platforma Obywatelska mimo iż otrzymała taką samą ilość mandatów jak w poprzednich wyborach to powiększyła  o 3 % swoje poparcie w skali całego województwa. To dowód ,że jest partią poważną i silną  - cieszącą się coraz większym uznaniem na Podlasiu.
 
Jest to także zasługa wszystkich pozostałych kandydatów z listy PO, którym bardzo dziękuję za udział i wysiłek w kampanii wyborczej. Bez głosów oddanych na Hankę Gałązkę, Eugeniusza Gromadzkiego, Dariusza Leończyka i innych wspaniałych ludzi nie byłoby też mojego sukcesu i sukcesu Platformy Obywatelskiej.

Szczególne podziękowania składam również mojemu sztabowi wyborczemu oraz członkom łomżyńskiej, grajewskiej i kolneńskiej PO za pomoc, którą mi okazali .
                            Łączę wyrazy szacunku
                            Jacek Piorunek

Komentarze (8)

Poprzyj chłopie nasze wnioski o dofinansowanie.. Ale na to liczyć już nie można.

Gratuluję. Oby takich więcej.

szkoda że grajewo nie ma radnego - kasa przed nosem ucieknie

No to redakcja e-grajewo pieje ze szczęścia :)

Grajewo nie ma radnego w Sejmiku Województwa Podlaskiego dzięki PO. Kto to słyszał żeby wystawiać tylu kandydatów z jednej partii, chyba tylko po to aby nie było w Grajewie radnego. Sami wiedzieli, że nie wejdą to przynajmniej nie dali innym partiom. Wszak było z góry wiadomo, że z Grajewa mogło wejść maksymalnie 2 ludzi do sejmiku, to wystawiać tylu kandydatów. Później będzie znów lament, że najlepsze projekty według UE są z Grajewa, Wąsosza i okolic, jednakże zostały odrzucone bo Grajewo nie miało radnych w sejmiku. Dla mnie jest oczywiste że Grajewiacy z PO są partią której celem jest działanie na szkodę Grajewa i okolic.

Podobno PO wystawiło chyba z 10 kandydatów.

Smaglin! Z Łomży starowało z PO sześciu kandydatów. Logiczne, że listę trzeba zapełnić. Bądź racjonalny i uwierz, że skoro Latarowski z PiSu się nie dostał to tym bardziej ktoś z PO by nie wszedł. Tak naprawdę to właśnie tylko Pan Jacek Piorunek spośród wszystkich radnych okręgu intersował się sprawami grajewskimi, pomimo że nie jest Grajewiakiem. Nawet nikt z PiS tutaj nie zajrzał.

Drogi Smaglin
Nie ulega wątpliwości,że miasta o większym potencjale ludzkim mają dużo większe szanse zdobycia mandatów.

W tym wypadku mandat dla Grajewa jako drugiego pod względem ludnościowym miasta w okręgu był pewny. Niestety słabiutka kampania Latarowskiego nawet w samym Grajewie oraz fakt popierania przez Posła Gwiazdowskiego Jana Olszewskiego z Łomży spowodowały tę sytuację.

Wydaje mi się że brak zainteresowania Grajewem przez działaczy PIS spowoduje w przyszłości ( i taka jest tendencja) - wzrost poparcia dla Platformy i tym samym dla Jacka Piorunka , który często w Grajewie i Rajgrodzie bywa i sprawami tej ziemi się interesuje.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.