środa, 28 lutego 2024

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 12091 wyświetleń

Radna Dembińska wyjaśnia

Po dwumiesięcznej przerwie do prac w Radzie Powiatu Grajewskiego wróciła Jadwiga Dembińska. Na wczorajszej sesji (środa 28 marca br.) radna PSL wyraziła swoje niezadowolenie medialną nagonką na jej rodzinę oraz wyjaśniła przyczyny swojego wyjazdu do Włoch.

- Podczas mojej nieobecności korzystałam z urlopu wypoczynkowego, który jest moją własnością i mogę z nim robić co chcę. Faktycznie byłam we Włoszech, gdzie nastąpiła odnowa biologiczna mojej osoby, poza tym przeszłam "żywy kurs" języka włoskiego – poinformowała Jadwiga Dembińska.

Radna PSL zapowiedziała także, że do Włoch wybierze się prawdopodobnie w przyszłym roku, gdyż ma tam „kontakty”, które pozwalają jej m.in. na poznanie systemu organizacji tamtejszej służby zdrowia.

W wygłoszonym oświadczeniu Jadwiga Dembińska odniosła się także do kontroli Straży Miejskiej, która wykazała, że w jej sklepie spożywczym doszło do sprzedaży alkoholu osobom nieletnim. Radna zapewniła, że było to wydarzenie incydentalne, do którego doszło z winy córki, która pod nieobecność ojca rzeczywiście sprzedała alkohol nieletnim.

- Na moje nazwisko rodowe i to obecne pracowały pokolenia. Jesteśmy, że tak powiem, nie sądzeni i nie karani. W związku z tym zapewniam, że takie rzeczy nie będą miały już miejsca. - zapewniała radna         
 
Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

Komentarze (12)

?odnowaa biologiczna?I tak straciłam zaufanie!!!tak sie nie robi.

No Komendancie SM teraz sie trzymaj, ... Nie zdziwiłoby mnie, jakby okazało się w najbliższym czasie, że zdarzył się niezwykły zbieg okoliczności i niestety Pan Komendant zostanie odwołany ze swojej funkcji.
Tak więc niech się Pan trzyma... i pamieta..., że należy sprawdzać osoby przewd ich wylegitymowaniem, czy czasami to nie są pańscy pracodawcy... Dobrym pomysłaem jak sądzę byłoby posiadanie przez wszystkich funkcjonariuszy SM zdjęć Radnych w którym pracują, jak też ich rodziny ... bliższej... choiciaż też nie zaszkodziłoby też i dalszej... Wtedy wiedzieliby kogo legitymować, a kogo nie...

jak w innym sklepie taki ,,incydent" miał by miejsce, to właściciel stracił by koncesję ,

hehe...usuneli moj komentarz ;) komercja ;P

Dop obserwatora: radna powiatu nie jest praocdawcą Komendanta. Straz Miejska podlega pod Rade Miasta i Urząd Miasta...

hehehehe, dobre.

a moze ktoś wyjaśni jakie konsekwencję zostały wyciągniętę za tę sprzedaż - za dzieci konsekwencję według prawa ponoszą rodzice -

W Grajewie ludzie interesują się tym czym nie powinni , kobieta pojechała za granicę i robi się raban. Jest chyba wiele poważniejszych problemów w mieście np. bezrobocie itp.

czemu komentarz adama został usunięty?

moja mama tez poznaje tamtejszą słuzbe zdrowia i jej system.opiekuje sie starszą kobieta za co dostaje pieniądze.

teraz musi jakoś się bronić i zwala winę na córkę a przecież wszyscy wiedzą ,że właściciel sam sprzedawał alkohol i papierosy nieletnim

nastapila odnowa biologiczna jej osoby?? samoistnie? czy interwencyjnie? Po co glupoty gadac? Urlop moja wlasnoscia? Ojczyzna polszczyzna sie klania? na nazwisko rodowe pracowaly cale pokolenia? ze tak powiem. Fajnych mamy radnych.A corki ni epotrafila wychowac,zeby umiala alkohol sprzedawac? Boze uchron ojczyzne nasza przed radnymi tej klasy co Pani Dembinska.A moze dac jej dozywotni urlop??

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.