piątek, 8 grudnia 2023

Sport

  • 12 komentarzy
  • 10199 wyświetleń

R.Zolnik o Warmii G-wo

Prezes Zarządu Warmii Grajewo informuje:


„Klub pilnie poszukuje sponsorów, gdyż grać możemy na tyle na ile pozwalają nam fundusze. Nowa umowa sponsorska z „Mlekpolem” opiewa na inne (mniejsze) kwoty co mamy nadzieję nie wpłynie na zasadnicze cele jakie zostaną postawione przed drużyną w rundzie wiosennej.

Jeżeli chodzi o stadion to zasadnicze prace zostaną wykonane do końca grudnia br., a uroczyste otwarcie nastąpi prawdopodobnie wiosną – inaugurując rundę wiosenną Warmii lub inną imprezę sportową.

Funkcja prezesa klubu sportowego aczkolwiek daje satysfakcję i zadowolenie jest bardzo męcząca” - Radosław Zolnik


Z uwagi na to, że nie odbyło się jeszcze posiedzenie Zarządu podsumowujące rundę jesienną Prezes obiecał nam rozmowę na tematy kadrowe, dotyczące zawodników i trenera, po tym posiedzeniu.

 

polecamy : Pytania do dyrektora KS Warmii Grajewo Janusza Szumowskiego   

e-Grajewo.pl

Komentarze (12)

Pragniemy sponsorów. My chcemy sponsora, my chcemy sponsora !!!!!

tak wlasnie sponsor to najwazniejsza sprawa ...kasa ...nowe transfery...lepsze warunki dla pilkarzy

Klub poszukuje sponsorów?A ile dokłada do działalności klubu sam zarząd? Pewnie nawet za bilety nie płacą. Budowa stadionu to farsa w... Stadion miał być oddany w maju a jest koniec listopada. Kto za to odpowiada? ..? Co robi w zarządzie pan Poboży? Ile przeznacza na klub Mirpol?

Aż miło popatrzeć - z dnia na dzień rośnie stadion. Bardzo dynamicznie to budują - co to za firma? Eko bud to zaczął remont i ... jak wszystko zpaprał.

Funkcja prezesa męcząca? ..Nawet małe dzieci w Grajewie wiedzą, że w tym klubie wszystko jest na głowie Dyrektora, Trenera i Romka Wiśniewskiego dokładnie w takiej kolejności. Zarząd nie robi nic z małym wyjątkiem pana Cichockiego i Kowalskiego. Może jeszcze pan P. wkrótce powie, że jest przemęczony pracą w zarządzie? To nie kabaret to festiwal kabaretów. Na koniec małe pytanie odnośnie pana G., który do niedawna był wiceprezesem klubu. Czy teraz go ktoś widuje na meczach Warmii?

mam nadzieję, że będzie spokojnie w okresie zimowym jeżeli chodzi o nowych zawodników podziękować dla Sawki, Sacharczuka, Surynowicza . Dać sobie spokój z myślami o 3 lidze,jak zaczniecie znowu ściagac zawodniczków , to wychowankowie zrezygnuja Tuzinowski Barankiewicz. Gutowski.Zacznijcie myslec posplacajcie długi .Zróbcie lepszą bazę treningową Jagiellonia jak zechce to wejdzie na 100% do III Ligi Zyczę powodzenia.

buahahaha, ale z "lozy szydercow" znawca, czlowiek rozlozyles mnie :) BARANKIEWICZ, ktory to? , moze Arciszewski :)

Do loży szyderców - ten Barankiewicz to jakaś nowa gwiazda Warmii? Najgorzej jak ktoś nie ma zielonego pojęcia i nawet nie zna nazwisk zawodników a się mądrzy i udziela porad... Każdy rozsądny sympatyk Warmii bije brawa dla zarządu, dyrektora i trenera za to, że podnieśli zespół po spadku i stworzyli zupełnie nową drużynę opartą na wychowankach klubu, która gra dobrze i strzela sporo bramek. To wielki sukces, bo kluby po spadku do niższej klasy najczęściej spadają w otchłań. Moim zdaniem jesienne sukcesy to największa zasługa dyrektora Szumowskiego, trenera/zawodnika Kołłątaja i prezesa Zolnika też. Bo to oni stworzyli ten zespół z rozsądnych, ułożonych chłopaków nie tak zmanierowanych i zepsutych jak poprzednia ekipa z Zającem na czele.
Bazę treningową powinno zapewnić miasto ale ono ma fundusze na utrzymywanie stu ludzi w domu kultury a nie na sport. Gdybyś miał trochę pojęcia to wiedziałbyś że klub zaadoptował do przeprowadzania treningów plac przy straży pożarnej, na terenie dawnej jednostki (po drugiej stronie ulicy przy Hadesie), na terenie dawnej strzelnicy wojskowej.

Bob:

Nic dodać, nic ująć, szacunek.
A loża szyderców kiedyś w końcu doczeka czasów, że będzie na meczu akcja jak w Elblągu i skończy się leczenie kompleksów na stadionie. Żona nie daje? To znajdź sobie drugą, a nie wyżywasz się jeden z drugim na piłkarzach :-|

jestesmy najlepsi. kibice Warmii sa najwieksze wariaty. co wyczyniaja w trasie to szkoda slow.

Wchodźcie i czytajcie forum Warmii no i zakładajcie konta i też się wypowiadajcie

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.