poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 13637 wyświetleń

Punkt Pośrednictwa Pracy

Grajewski Punkt Pośrednictwa Pracy pomaga młodzieży w poszukiwaniu pracy

Od listopada w Grajewie działa Punkt Pośrednictwa Pracy OHP. Powstał on w związku z realizacją projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Priorytet I Działanie 1.3. Grajewski punkt został uruchomiony przy funkcjonującym już Młodzieżowym Centrum Kariery OHP. Punkt Pośrednictwa Pracy w Grajewie  świadczy bezpłatne usługi dla młodzieży w wieku od 15 do 25 lat w zakresie pośrednictwa pracy poprzez  pozyskiwanie ofert zatrudnienia oraz prowadzenie bazy danych o lokalnych  pracodawcach. Ze wsparcia korzystają osoby uczące się, bezrobotni lub poszukujący pracy o zróżnicowanym poziomie wykształcenia i kwalifikacji, wymagający wsparcia na rynku pracy, zagrożeni wykluczeniem społecznym, zaniedbani wychowawczo, czy pochodzący ze środowisk niedostosowanych społecznie. Już dziś pracownicy OHP zapraszają młode osoby  do korzystania z pomocy doradcy zawodowego, pośrednika pracy oraz szkoły, świetlice środowiskowe i inne instytucje działające na rzecz młodzieży do współpracy.


Dodatkowe informacje można uzyskać w siedzibie Młodzieżowego Centrum Kariery i  Punkcie Pośrednictwa Pracy  mieszczącej się na ulicy Ełckiej 30 lub pod numerami telefonów MCK  (086)261-00-65, PPP (086)261-10-43. 

 

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Ogłoszenie Szpitala Ogólnego w Grajewie

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Skrót meczu z WIGRAMI

Komentarze (1)

czy komus udalo sie podjac prace przy pomocy ppp??

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.