Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 15486 wyświetleń

PUK -nowa jakość

Mając na uwadze polepszenie pracy pracowników oraz lepsze świadczenie usług komunalnych przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Grajewie w bieżącym roku zakupiliśmy nowy ciągnik wraz z osprzętem do odśnieżania ulic oraz innych prac (foto 1,2).

Zakupiliśmy również śmieciarkę typu MAN nowej generacji z systemem zgniatowym, co przyczyni się do lepszej jakości świadczonych usług (foto 3,4).

Zarząd PUK Grajewo


Nowe kierunki pracy Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Grajewie.
Prezentujemy wykonane docieplenie budynku mieszkalnego Spółdzielni Mieszkaniowej ul. Sienkiewicza 10 w Szczuczynie (foto 5,6).

Wielkim zaskoczeniem dla kierownictwa PUK było serdeczne przyjęcie przez mieszkańców tego budynku naszych pracowników i wykonanej przez nich pracy. Co prawda prace na tym budynku wykonaliśmy na 10 dni przed umownym terminem jednak po raz pierwszy spotkałem się z taką życzliwością mieszkańców do wykonawcy.

Chciałbym tą drogą przekazać serdeczne podziękowania mieszkańcom bloku nr 10 w Szczuczynie za klimat i atmosferę, którą Państwo stworzyliście naszym pracownikom podczas wykonywanych prac.

Prezes Zarządu
inż. Tadeusz Gryn


Komentarze (6)

Witajcie wybory 2006 ;)

no i prawidłowo!!

Liczymy na lepszą jakość pracy w mieście, bo na razie jest fatalnie.

Nasza grajewska spółdzielnia powinna ekipę z puku wynająć do ocieplenia bloków i tak powinny wyglądać bloki , a nie tylko ekrany zasłonięte styropianem ciekawe ile pan prezes płaci za tą hałę a pieniądze z unii na ocieplenie są .

1700 WYŚWIETLEŃ 4 KOMENTARZE???

PUK zatrudnia niewłaściwych pracowników do odśnieżania... nie patrzą na pieszych tylko po prostu jadą... no czy to jest normalne?? pewnie jeszcze cieszy sie ..w tym swoim pojeździe... a w czym na studia pojade??

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.