Sport

  • 8 komentarzy
  • 11243 wyświetleń

Puchar dla ZS nr 2

PUCHAR dla ZS 2

W Kalendarzu Sportowym Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Podlaskiego na rok 2007/2008 Zespół Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie zdobył I miejsce za najwyższy postęp w sporcie szkolnym i otrzyma Puchar Podlaskiego Kuratora Oświaty zajmując I miejsce w rankingu szkół w powiecie i XVIII w województwie podlaskim w wyniku podsumowania współzawodnictwa sportowego 90 szkół z całego województwa.

Tak wysoka lokata jest wynikiem treningów prowadzonych przez nauczycieli wychowania fizycznego: Ryszarda Borkowskiego, Pawła Obryckiego i Wojciecha Kowzona. Dwaj pierwsi znaleźli się we wspomnianym Kalendarzu  -  jako NAJLEPSI W ROKU SZKOLNYM 2006/2007 w Tenisie Stołowym i Sztafetowych Biegach Przełajowych.
ZS nr 2, e-Grajewo.pl

czwartek, 11 lipca 2024

Dni Grajewa na sportowo

Komentarze (8)

Szkoła idealna

bo to jest najlepsza szkoła pzdr

Brawooo brawooo brawooo :D :D :D

super szkola :):):):)

Gratuluję ;] -żeby chcieli zrobic profil medyczny to bym się tam wybrała;)

moze chociaz zrobiliby apel i podziekowali wszystkim uczniom którzy do tego sie przyczynile ze tak wysoko jest szkola pod względem sportu:( przeciez dziewczyny ktore graly w tenisa tyle czasu poswiecily:( to nie tylko nalezy sie podziekowanie nauczycielom bo to nie oni sie trudzili zeby wygrac........

z tymi podziękowaniami to też jestem za!!!!!

bravo git dla naszej szkoły jest najlepsza uuuuuuuuu

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.