sobota, 25 czerwca 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10304 wyświetleń

Puchar dla ZDMiUZ Biebrza

Badania i produkcja równa się SUKCES!

Instytut Ekonomiki i Gospodarki Żywnościowej PIB wraz z Agencją Nieruchomości Rolnych od czternastu lat prowadzą ranking „Lista 300 najlepszych gospodarstw rolnych”, w którym to za 2007 rok Zakład Doświadczalny Melioracji i Użytków Zielonych Biebrza zajął drugie miejsce a w podrankingu „Dziesięciu Najlepszych przedsiębiorstw Rolnych Według Wskaźnika Zrównoważenia Środowiskowego” pierwsze miejsce.

Wręczenie pucharów odbyło się 15 grudnia w gmachu Sejmu RP. Puchary wręczał Prezes Agencji Nieruchomości Rolnych Tomasz Nawrocki oraz przewodniczący Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Leszek Korzeniowski - informuje Dyrektor Zakładu dr inż. Sławomir Chrzanowski


"Ranking 300" jest wspólną inicjatywą Agencji Nieruchomości Rolnych (ANR), Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej (IERiGZ) oraz "Nowego Życia Gospodarczego" (NZG). Jest to lista 300 najlepszych gospodarstw i przedsiębiorstw rolnych powstałych na zrestrukturyzowanym mieniu Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa. Wyniki tego jak i poprzednich rankingów pokazują stabilność przemian systemowych w rolnictwie oraz dowodzą skutecznego działania nowych podmiotów gospodarczych.

Komentarze (2)

Tylko naśladować- gratulacje

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.