wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 7141 wyświetleń

"Przyjazny Urząd"


Urząd Miasta Grajewo znalazł się wśród najlepszych w plebiscycie "Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu", zorganizowanym przez Warszawską Grupę Doradców PR.

Plebiscyt objął zasięgiem niemal wszystkie instytucje samorządowe w Polsce. Uprawnionych do startu było ponad 15 tys. instytucji publicznych z 2479 gmin. Rywalizacja zakończyła się sukcesem 50 instytucji, w których gronie znalazł się Urząd Miasta Grajewo. Zwycięzcy otrzymali szklaną statuetkę oraz prestiżowy certyfikat „Urząd Przyjazny Mediom i Społeczeństwu".

Lista laureatów Plebiscytu:
http://www.wgd-pr.pl/informacje-prasowe/340-gratulujemy-laureatom-plebiscytu

 

 

 


Komentarze (13)

Ile UM zapłacił za udział w tym plebiscycie?

brawo Panie Adamie, tak trzymać nadal, ma Pan mój głos i moich znajomych. Urząd wśród laureatów, Burmistrz w gronie najlepszych włodarzy, rozszerzona strefa bezcłowa z perspektywą na liczne nowe miejsca pracy i wiele innych pozytywnych dla naszego miasta spraw wyprowadzonych i zrealizowanych przez aktualny Zarząd Miasta. Odkąd pamiętam a pamiętam kilka dekad, nigdy tyle nikt nie zrobił w tak krótkim czasie dla naszego miasta. Pozdrawiam i życzę wygranej drugiej tury Panie Adamie

Super Panie Adamie

Plebiscyt rozpoczął się w marcu, wyniki znane były już we wrześniu! Co Wy na to? Czy portale nasze wiedziały o tym plebiscycie? Czy zgłosi się ktoś, kto oddał głos? A może znajdzie się ten, co nominował nasz kochany urząd? Mógł to zrobić mieszkaniec gminy lub dziennikarz. Ciekawe, ile głosów pozytywnych zdobył UM G-wo?

wyborca realista, gwarantuję, że jesteś członkiem pewnego lokalnego stowarzyszenia, z taką wypowiedzią. Ile to jeszcze świetnych rankingów wyciągniętych zostanie z rękawa? Prawda jest taka, że te miasto ciągnie Mlekpol i Płyty, które płacą jakieś w miarę godne pieniądze, a pracownicy wydaję swoje wypłaty na produkty i usługi w naszym mieście. Ja stałem w kolejce w pewnym departamencie 4h, zanim dostałem proste zaświadczenie, więc w moim rankingu jest zupełnie inaczej...wszystko to subiektywna opinia. Czas na zmiany!

A ciekawe jakie miejsce zajmujemy wśród najbardziej zadłużonych gmin? Pewnie 1

do "inteligentnego inaczej" wyborcy realisty: jaka strefa bezcłowa? skąd się tacy biorą... a co do plebiscytu, to jutro taki sam mogę zrobić - koszt uczestnictwa 10.000, każdy wygrywa (tzn. każdy będzie wśród najlepszych i dostanie statuetkę).

do stary_grajewiak: Twoja gwarancja jest nic nie warta i nie ma żadnego pokrycia. Nic o mnie nie Wiesz, więc dlaczego i skąd taka pewność. Nie jestem i nigdy nie byłem członkiem żadnego stowarzyszenia. Czy każdy musi od razu uważać , że jeśli ktoś, napisze się cokolwiek pozytywnego o kimś lub o czymś w naszym kochanym grajdołku to od razu musi być kolesiem, przydupasem lub członkiem jakiegoś stowarzyszenia lub partrii? Zacznij myśleć i jak kogoś nie znasz to nie oceniaj go swoimi niskimi kategoriami myślenia. A jeżeli chodzi o stanie w kolejkach w departamencie (-tach ) to Masz rację Stary_grajewiaku, tylko że U.M. Grajewo ma tylko wydziały a nie departamenty. Masz rację czas na zmiany, ale na zmiany myslenia i nie przypinania komukolwiek łatek jeśli nie zna sie tej osoby lub osób. Pozdrawiam

do podatnika: nie obrażaj jeśli kogoś nie znasz i nie sądź kogoś swoimi kategoriami jeśli ten ktos ma swoje indywidualne zdanie. A jeśli już Masz podatniku na zbyciu te 10000 zł. to sporzytkuj je na jakiś szczytny cel a nie na wymyślanie kolejnego bezmyślnego plebiscytu czy innego jakiegoś rankingu przydatnego psu na budę. A jeżeli juz Jestes taki światły to powinieneś sie domyślić chociażby, że takie rankingi jak najlepszy Urząd czy najlepszy Gospodarz miasta czy gminy w okresie późniejszym przekładają się pozytywnie na korzyść miasta czy gminy, tylko trzeba to odpowiednio wykorzystać. A po Twojej wypowiedzi domyślam się kto byłby zwycięzcą w Twoim plebiscycie hahahaha. Pozdrawiam -"inteligentny inaczej" wyborca realista

do podatnika: pisząc strefa bezcłowa , przejęzyczyłem się używając określenia potocznie słyszanego w Grajewie. Oczywiście chodziło mi o strefe EKONOMICZNĄ . Sorry tu miałes racje. Myslę, że inni mieszkańcy Grajewa ( zresztą pewnie tak jak i Ty ) wiedzieli o czym pisałem.

Brawo! Nawet takie małe sukcesy cieszą tylko po co łączyć to od razu z polityką?

Przyjazny Urząd a ja stałem 2h po odbiór dowodu, a w sprawie mieszkania to dostałem od razu polecenie "w tył zwrot". Dziękuję za takie urzędy.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.