poniedziałek, 22 lipca 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 11431 wyświetleń

Przybywa nowych "M"

W ostatnim czasie na terenie Grajewa  można zaobserwować powstawanie nowych wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Stanął już budynek miejscowej spółdzielni mieszkaniowej na obrzeżach osiedla Centrum ( obok KRUS), aktualnie trwa budowa bloków przy ulicach Konstytucji 3 Maja oraz Wojska Polskiego. Ceny lokali wahają się od 3500 m2 do 3700 m2.

Ponadto w 2008 roku budowę kolejnego obiektu mieszkalnego planuje zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko - Własnościowej w Grajewie. Budynek z lokalami o powierzchni użytkowej od 36 m2 do 60 m2 powstanie na osiedlu Południe. Przewidywana cena 1 m2 wyniesie do 3000 zł.


W styczniu 2006 roku cena nowo budowanych mieszkań na os. Centrum w Grajewie wynosiła od 1850,- zł za m2 .

e-Grajewo.pl

Komentarze (6)

a co z blokami komunalnymi? przeciez w grajewie nie ma samych milionerow czym wy sie chwalicie?

nie ma czym sie chwalic. to co zostalo wybudowane albo jest w budowie to kropla a morzu. mieszkam w grajewie jestem mlody myske o mieszkaniu. i co mam zrobic??? nasz kochane grajewskie władze maja najwidoczniej to gdzies. daleko nam do jakiegos skucesu. popatrzcie na Ełk. !!!!!!!!

obrzeżach osiedla centrum ? przecież to jest same serce centrum

Spółdzielnia owszem postawiła blok i ja kupiłem tam mieszkanie. Proponuję jednak następnym razem zatrudnić innych ludzi od hydrauliki. Bo ci, którzy tam robili rurki zrobili jedną wielką fuszerę. Teraz przychodzą naprawiać, najczęściej pijani. Brak słów. Gdzie my żyjemy? Ci ludzie twierdzą, że im i tak nic nie zrąbią." Wali" od nich alkoholem na odległość, czy nikt tego nie widzi?

jak tak dobrze idzie im w budownictwie to niech jeszcze zrobia coś u kierunku dostania pracy .co z tego że będą do kupienia mieszkania jak w grajewie cienko z pracą.xxx4 nie przyrównuj elku do grajewa.

A co z mieszkaniami na wynajem?Przecież dużo ludzi potrzebuje mieć gdzie mieszkać,a nie stać ich na kupno własnego mieszkania?Co z nimi?Całe życie po stancjach,bez meldunku!To naprawdę utrudnia życie,zwłaszcza gdy się chce coś załatwić w urzędach,szkołach itp...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.