Wiadomości

  • 23 komentarzy
  • 12539 wyświetleń

Przybędzie policjantów

Przybędzie policjantów w wydziałach ruchu drogowego i kontroli trzeźwości

Zwięk­sze­nie licz­by po­li­cjan­tów wy­dzia­łów ruchu dro­go­we­go w całym kraju oraz częst­sze akcje "trzeź­wy po­ra­nek" - takie m.​in. de­cy­zje za­pa­dły pod­czas spo­tka­nia mi­ni­strów spraw we­wnętrz­nych oraz spra­wie­dli­wo­ści, które od­by­ło się w MSW. -

Naradę zwołano w związku z wypadkiem w Kamieniu Pomorskim, gdzie w środę pijany kierowca wjechał w grupę ludzi na chodniku. Zginęło sześć osób: pięcioro dorosłych, w tym policjant z żoną, i jedno dziecko. Dwoje rannych dzieci przebywa w szpitalu.
http://wiadomosci.onet.pl/

piątek, 24 marca 2023

Kiermasz Wielkanocny (01.04)

piątek, 24 marca 2023

Kondolencje p. Turowskim

Komentarze (23)

"Trzeźwy poranek" to jest polowanie na nieświadomych ludzi, którzy nie wiedzą, że w ich organizmie występuje jeszcze jakieś 0,025 %, co raczej zagrożenia większego nie wprowadza. Powinno się ścigać tych, którzy świadomie wsiadają za kierownicę po piciu, którzy są w stanie nietrzeźwości i wtedy poważnie zagrażają innym. Co z tego, że ich zatrzymają rano, kiedy prawie są trzeźwi.

o kurcze to już rano nie będę jechał skacowany do pracy Szok

Wystarczy dzień wcześniej nie pić i nie trzeba się bać.Nie ma takiego pojęcia" prawie trzeżwy".

Kraj ma duże zadłużenie, zatem po cóż jeszcze zwiększać koszty? Wystarczy dla policji wydłużyć wiek emerytalny.

"(...)w tym policjant z żoną(...)" - żeby nie ten fakt publicznie powątpiewam aby wprowadzono jakieś zmiany. Pozdrawiam

takie coś to powinno już dawno być żeby nietrzeżwych kierowców bardziej karać

Może żeby nie zginął policjant z żoną to by tak nie było ostro, gdzie wcześniej policjant pijany przejechał przechodnia na przejściu i uciekł, następnie pijany ksiądz po tych faktach nikt nie zakrzywił palca żeby zaostrzyć przepisy to poje.....y kraj i rząd. O nich jakoś nikt nie mówi ani pisze na forach.

Policjantów niech przybywa, porządek musi być. Co by było gdyby ich nie było.

Ludzie,tam zginął POLICJANT z żoną(POLICJANT!!!),żeby wtedy nie zginął policjant tylko zwykły obywatel to by takiej sprawy nie było,tak jak chcemy ogrodzeń między Rudą a Ciemnoszyjami bo tam ludzie tracą zdrowie i życie i nie możemy się doczekać takich ogrodzeń ale żeby ktoś wyższy miałby wypadek i przeżyłby czy nie to od razu coś by się działo,tak samo jest i w tym przypadku.

policjant z żoną dobre haha ale prawdziwe chyba :)))))

@Włodek

Włodku własnie że na forach jest pisane, natomiast nasze kochane media i prasa o to nie dba :)

xyz nie cwaniakuj, nie chodzi o żadne pojęcia. Chodzi o to, że co innego jest, jak wypijesz 2, 3 piwa i po czasie jakimś wsiadasz za kierownicę , bo jesteś przekonany , że już nie ma śladu alkoholu w organizmie, a się okaże, że jednak było jeszcze te 0,025%, a co innego jak ktoś wsiada mając 0,1%. Przykład: Wypijasz ze znajomymi po kolacji 3 piwa, powiedzmy pijesz od 19:00 do 22:00. W nocy wyskakuje tobie nagły, niespodziewany i pilny wyjazd. O której możesz jechać? Jeśli wypiłeś tylko piwo, to mniej więcej wyliczysz. A jeśli przy kolacji ktoś poczęstuje ciebie lampką wina? I niespodziewany wyjazd? I nie wiesz, czy wino miało 9 czy 20 % zawartości alkoholu. I co wtedy? Cały dzień kolejny nie prowadzisz? Podchodźmy do wszystkiego z trzeźwym rozsądkiem.

Jak policjanci będą uczciwi i przestaną prywatne interesy (zakupy, kolesiostwo) załatwiać w godzinach pracy to wtedy ich zupałnie wystarczy.

Niech przestaną jeździć po polach i lasach,niech wyjdą na ulicę.

Może wystarczyło by ruszyć na ulice obecnie pracujących w biurowcu.

Nienormalni jesteście. Zero tolerancji dla pijaków. Giną też dzieci przez ignorancję innych. "Trzeźwy" doinformuj się pod względem przepisów. Kto ci zabierze za 0,1 promil prawko???? Który sąd??? A jak wypijasz 3 browary i wyskakuje ci pilny i niespodziewany wyjazd to bierzesz taksówkę albo kogoś prosisz o podwiezienie. A jak ci się nie podobają przepisy w Polsce to zmień kraj.

panie kazio swiete słowa kolesiostwo i nic więcej ale to się skończy już nie dlugo

za nogę i na bakutyl a nie tam do prasy i telewizji!

Do Zofii: Matematyka się kłania, 0,1% (jak napisałem) = 1 promil.

Czy policjanci i polskie prawo będą tak samo konsekwentni w stosunku do pijaków z immunitetem i plecami jak do zwykłych rowerzystów po kilku piwach?

Trzeżwy to Ty tu nie cwaniakuj.Wyliczasz przeliczasz i szukasz usprawiedliwienia.Wypiłeś nie siadaj za kółko.Super pomysł z tymi alkomatami.Twoje przeliczenia możesz między bajki włożyć.Ilośc i rodzaj wypitego alkoholu różnie oddziaływuje na różne osoby.Prawo tworzy się dla całości a nie dla poszczególnych osób.A Ty trzeżwy licz na siebie i odpowiadaj za siebie.

Zmienić zapisy w prawie i pijaków za kierownicą karać za uprawianie terroryzmu drogowego i usiłowanie zabójstwa innych osób z premedytacją. Kary sumować jak w USA i nie stosować taryfy ulgowej w stosunku do celebrytów, gwiazdorów i ludzi z immunitetem.

janek oczym ty piszesz czlowieku w tym kraju prawo dotyczy tylko plebsu a o sprawiedliwosci mozesz pomarzyc

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.