Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 8248 wyświetleń

Przez Marki nadal w korkach

Przed listopadem nie pojedziemy obwodnicą Marek w ciągu drogi ekspresowej S8. Wykonawca nie zdąży zakończyć wszystkich prac w kontraktowym terminie – ocenia GDDKiA. Nie uda się także zapewnić przejezdności.

Kontraktowy termin zakończenia robót na budowanej drodze ekspresowej S8 – obwodnicy Marek to koniec października br. Ważny odcinek na trasie z Warszawy do Białegostoku nie będzie jednak gotowy przed końcem tego miesiąca. 

Obwodnica Marek budowana jest w dwóch odcinkach. Pierwszy, od węzła Marki (bez węzła) do węzła Kobyłka realizuje Salini. To fragment liczący ok. 8 km. Obecnie na tym odcinku wykonywane są m.in. prace wykończeniowe na obiektach i prace związane z odwodnieniem trasy. Układane są także warstwy nawierzchni.  

Pierwotnie trasa miała być gotowa w lipcu tego roku.

 

źródło: http://www.rynekinfrastruktury.pl/

piątek, 24 marca 2023

Kiermasz Wielkanocny (01.04)

piątek, 24 marca 2023

Kondolencje p. Turowskim

Komentarze (5)

Co ma dobra zmiana do wykonawcy który nie zdążył zakończyć wszystkich prac w kontraktowym terminie. Opanujcie się ludzie. Najlepiej powiedzieć że wina PiS-u

Pól roku w tą czy w tamtą, grunt że otwarcie będzie w asyście wielce zasłużonych dla budowy i błogosławieństwem namiestnika bożego.

Do G.

przetarg za czasów złej zmiany !!

Droga nie powinna zostać odebrana, nawierzchnia krzywa !
U Niemca nikt by takiego partactwa nie odebral...
Tam zabijaja paliki co pare metrow geodeci by bylo rowno wylane, jak cos nie tak to od razu poprawka.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.