piątek, 23 lutego 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 9883 wyświetleń

Przerywany dopływ prądu

Mieszkańcy osiedla Południe i okolic w Grajewie od kilku dni mają przerwy w dostawach prądu.


- Rzeczywiście przy wahaniach napięć automatyka wyłącza dopływ energii elektrycznej, jeżeli nie ma uszkodzenia po jakimś czasie płynie ona ponownie. Sprawdziliśmy ten rejon w Grajewie, nie powinno już się nic dziać. Obserwujemy, kontrolujemy sytuację, nie powinno być przerw w dostawie prądu – informuje dyżurny Centrum Dyspozytorskiego w Łomży (tel. 086 2163461)

e-Grajewo.pl

Komentarze (5)

No nareszcie , mam nadzieje że to już koniec z tymi wygłupami energetyków , grde gdyby nie były zamknięte drzwi to przy ponownych załączeniach lodówka by u sąsiada się znalazła tak tańcowała po kuchni że ledwo dało ją się udobruchać mimo to że była pełna .A tak na poważnie to żeczywiście przy wznowieniu dostawy energii lodówka tak warczała że trzeba było ją wyłączać z sieci bo inaczej chyba już by znalazła się u majstra , do cholery z taką robotą panowie energetycy , to tylko chyba w Grajewie takie jaja możecie se robić , niepozdrawiam was .

takie cos to moze porzadnie wkurzyc

Dowiec się jak było na prawdę a potym zwalaj winę na energetyków z grajewa Łomża jak zwykle masło maślane

przez te zmiany napiecia i nie wiadomo co ta jeszcze spalił mi się komputer... jedyna rzecz która pozostala to stacja dyskietek a wszystko pozostale do wymiany :( muszę wszystko kupować od nowa i wymieniać. I prawdopodobnie nie przysluguje mi zadna rekompensata ani inec takiego z zakladu energetycznego... i z tego co wiem nie jest to jedyny przypadek w przeciagu ostatnich dwóch tygodni. nie bylam pierwszą i zapewne nie bede ostatnią osobą której przydażyło sie coś takiego. warto podkreślić że zmiany napiecia nie zatrzymala ani lista ani ups. co prawda spalila sie listawa i komp a ups"owi nic sie nie stalo...

ty od biorca wiadomo ze nie przyznasz racji z eto z winy energetykow tylko ze z anszej winy kompy siadaja jakos do tej pory nic sie nie dzialo a teraz nagle komp od tak sobie z dnia na dzien nie mzliwe

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.