Wiadomości

Przekaż grosz na szpital!

Jeden grosz od każdego sprzedanego bochenka chleba z PSS zasili konto szpitala. Akcja ta potrwa do końca roku. Kupując chleb w sklepie Społem każdy z mieszkańców Grajewa ma poczucie, że pomaga miejscowej służbie zdrowia. Chleb trafia do prawie każdego koszyka. To tylko, czy też aż, jeden grosz.

Powoli rośnie góra groszy, którą Społem przekaże szpitalowi na początku przyszłego roku. Nawet trudno oszacować, jak dużo będzie pieniędzy. Codziennie w Społem zakupy robi ok. pięć tysięcy grajewian, czyli przez rok zapewne uzbiera się nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

O akcji przypominał konkurs plastyczny zorganizowany przez PSS Społem w Grajewie. Prace dzieci i młodzieży były publikowane w internecie, prasie, gablotach. Na najlepsze rysunki głosowali klienci - kuponami za zakupy.
5 marca 2011r. w supermarkecie "Andrzej" na os. Południe 48 przedstawiono wyniki konkursu plastycznego na projekt plakatu promującego akcję "Grosz od chleba na szpital" prowadzoną w br. przez "Społem" PSS w Grajewie.

Zwycięzcą został Paweł Ostrowski, II nagrodę otrzymała Julita Niecikowska, a III Tomasz Zawistowski.
Firma postarała się o atrakcyjne nagrody: laptop, aparat fotograficzny oraz cyfrowa ramka do zdjęć. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia.

Gratulujemy zwycięzcom i przypominamy, że akcja nadal trwa, nadal możemy pomagać szpitalowi.

e-Grajewo.pl

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.