niedziela, 26 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 11313 wyświetleń

Przegląd Piosenki Religijnej

Dnia 11.10.2008 r. w Domu Parafialnym przy kościele pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy odbył się 15 Przegląd Piosenki Religijnej pod hasłem: „Wszystkie narody klaskajcie w dłonie”.

Organizatorami Przeglądu byli ks. Andrzej Zieliński oraz młodzież z parafii MBNP. W tym roku w przeglądzie wzięło udział 18 zespołów religijnych z Diecezji Łomżyńskiej. Do Grajewa przyjechało około 400 osób - to więcej niż w latach ubiegłych latach. Każdy zespół zapromował się jedną piosenką. Całość poprowadzili lektorzy z kościoła MBNP - Łukasz  Śniadach oraz Marek Żmijewski. Po prezentacji dorobku artystycznego dzieci i młodzieży wszyscy zostali zaproszeni na obiad.
Na zakończenie wystąpił zespół seminaryjny  - „Ósmy dzień tygodnia”, zostały również rozdane pamiątkowe dyplomy za uczestnictwo. Takie przeglądy, artystyczne spotkania potwierdzają tylko, że chrześcijaństwo jest religią radości i śpiewu oraz słowa św. Augustyna - "Kto śpiewa, ten dwa razy się modli"!


Galeria zdjęć


e-Grajewo.pl

piątek, 24 czerwca 2022

Wieści z Wojewodzina

czwartek, 23 czerwca 2022

Wakacje z Biebrzańskim Parkiem Narodowym

Komentarze (1)

Byłam tam :D I było suuuuperr ;D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.