wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 6793 wyświetleń

Przedwyborcza debata

Przedwyborcza debata podlaskich kandydatów do Parlamentu Europejskiego.

  Debata odbędzie się w poniedziałek, 12 maja o godz. 20:00 (na żywo) na antenie TVP Białystok

 

Grajewianin w debacie na żywo

W najbliższy poniedziałek, 12 maja o godz. 20:00 na antenie TVP Białystok, odbędzie się debata wyborcza podlaskich kandydatów do Parlamentu Europejskiego. Wezmą w niej udział przedstawiciele: Europy Plus - Twojego Ruchu, Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Ruchu Narodowego, Prawa i Sprawiedliwości, a także Samoobrony.  KWW Ruch Narodowy reprezentował będzie Adam Andruszkiewicz, pochodzący z Grajewa.
 
 
Debata będzie transmitowana na żywo.

Komentarze (4)

Po co debata aby znów otumanić ludzi. Lepiej niech zrobią "ustawkę" przynajmniej będzie ciekawie i może byłoby na co popatrzeć a tak tylko "pan mnie przerywa, nie to pan mnie przerywa ...."

https://www.youtube.com/watch?v=c7x4MzxRiBA - link do debaty dla osób, które nie mogły obejrzeć w TVP! Polecam i dziękuję za możliwość prezentacji.

Ja tam pamiętam jak nasze posły zrównują nam standardy podatkowe, opłaty, koszty życia do związku unijnego, a nawet w niektórych dziedzinach są przed unią, więc chyba pozwolę nogom podjąć decyzję o głosowaniu. W zasadzie co za różnica, czy mamy rząd ze wschodu, z zachodu, czy z watykanu. Polacy mimo gorzkiej historii zawsze głupi i nigdy sami nie potrafili rządzić, zawsze klęczeli przed jakimś "sojusznikiem". Prosty człowiek i tak zawsze dostanie w dupę albo kijem po plecach więc co za różnica jaki okupant rządzi. Szkoda tylko patriotów i bohaterów, których wykorzystano. Bo kto ma w Polsce lepiej ten co walił pałą po łbie i strzelał, czy ten co pała dostawał albo zginął i nie raz nie wiadomo nawet gdzie ma grób?

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.