poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 9678 wyświetleń

Przedszkole nr2 zaprasza

Przedszkole Miejskie nr 2 przy ul. Krasickiego 2 w Grajewie informuje rodziców, że prowadzony jest nabór dzieci do grup 6 – letnich objętych obowiązkiem szkolnym oraz do grup młodszych.

„Przedszkole zapewnia wszechstronny rozwój psychofizyczny każdego wychowanka i wspomaga rodzinę w jego rozwoju. W naszych działaniach rodzice pełnią wspierającą i współtworzącą rolę. Zapewniamy bezpieczny pobyt dziecka w przedszkolu” – wizja Przedszkola nr 2.

W ciągu roku organizowanych jest wiele ciekawych uroczystości. Na przykład w październiku 2004r. odbyło się „Pasowanie na przedszkolaka”. Dzieci z grupy IV pod kierunkiem wychowawczyni C. Baczewskiej przygotowały część artystyczną, stroje i dekoracje, co trwało około trzech tygodni. Dzieci zredagowały zaproszenia dla rodziców i maluszków „Krasnali”. „Promyczki” uczyły się wierszy, piosenek i tańców związanych z tą uroczystością. Wspólnie z dziećmi z grupy najmłodszej utrwalały zabawy przy muzyce i ze śpiewem ćwiczyły kroki tańców.

Przedszkole nr2 (czytaj)

e-Grajewo.pl
PM 2

poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kondolencje mł. bryg. Andrzejowi Beczko

niedziela, 3 grudnia 2023

Kondolencje p. Leszkowi Laszczkowskiemu

Komentarze (1)

moj synek tam chodzi jest fajnie!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.