Kultura i rozrywka

Przedszkolaki w teatrze

W październikowy poranek dwie grupy starszaków z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Grajewie wybrały się na autokarową wycieczkę do Teatru Lalki i Aktora w Łomży.

Najważniejszą widownią Teatru są dzieci i młodzież. Z myślą o nich dokonywany jest dobór repertuaru. Dzięki dobrej literaturze i ciekawych przedstawieniach realizowanych przez współpracujących ze sceną twórców Teatr rozwija wyobraźnię, samodzielne myślenie, kształtuje gust estetyczny. Przygotowuje młodego człowieka otwartego na współczesny świat, rozumiejącego jego dynamikę, problemy, uczestniczącego w pełni w kulturze europejskiej.

 "Kopciuszek" to historia znana w wielu wersjach, na wszystkich kontynentach, tym najmłodszym i tym najstarszym. To jedna z najpiękniejszych opowieści o miłości, która pobudza wyobraźnię chyba każdego dziecka. Łomżyńska realizacja o sile szlachetności, przeniesiona została w czasy współczesne, w realia świata mody, zabawy, rywalizacji, ale również i samotności.

Po obejrzeniu spektaklu mogliśmy podziwiać wystawę zabawek ludowych.

Przedszkole Miejskie Nr 2 w Grajewie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.