niedziela, 26 września 2021

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 5949 wyświetleń

Przechwycili kontrabandę

Przechwycili kontrabandę

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie zabezpieczyli ponad 1500 sztuk nielegalnych papierosów oraz około 18,5 kg tytoniu bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Policjanci kontrabandę znaleźli w mieszkaniu i pomieszczeniach gospodarczych jednego z mieszkańców miasta. Teraz postępowaniem 53-latka zajmie się sąd.

Dobra znajomość rejonu służbowego grajewskich policjantów przyczyniła się do przechwycenia nielegalnych papierosów, sprzętu do ich wyrobu oraz tytoniu. Podczas służby jeden z dzielnicowych z Grajewa ustalił, że w jego rejonie służbowym dochodzi do sprzedaży papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Policjant się nie mylił, a informacja ta potwierdziła się w ubiegłą sobotę, gdy mundurowi wkroczyli do domu 53-letniego mieszkańca miasta. Podczas sprawdzania pomieszczeń gospodarczych i mieszkalnych mężczyzny funkcjonariusze znaleźli tam i zabezpieczyli około 18,5 kg krajanki tytoniowej i ponad 1500 sztuk papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz sprzęt do ich wyrobu. Teraz 53-latek za swoje postępowanie odpowie przed sądem.  – oficer prasowy KPP w Grajewie

Komentarze (3)

Śmiechu warte.przestępców złapali....

A ja mam w domu maszynkę do nabija nią papierosów i sporo tytoniu oraz ok.300 pustych paczek-opakowan po kupionych i wypalonych papierosach.teraz mam wolny czas i robię papierosy na wiosnę ,później za loże swoja plantacje ,pożarze tytoń ,zbiorze wysusze,przefermentuje i. Będę mial papierosa za10 groszy-teraz mam pytanie jaki idiota wymyslil tak wysoka akcyze i czy pomyslal ile na tym traci.

Ci policjanci to dopiero działają taaaaka informacja ze cho cho i finisz cho cho reszta na pózniej

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.