wtorek, 16 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 11500 wyświetleń

Przebudowa ul. Przemysłowej

Trwa przebudowa drogi powiatowej - ul. Przemysłowa od skrzyżowania z ul. Elewatorską do skrzyżowania z ul. Wiórową i Braci Świackich. Zadanie realizuje Zarząd Dróg Powiatowych w Grajewie.

Modernizację przeprowadza wyłonione w przetargu Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe UNIDROG Sp. z o.o. Grajewo. Cena wybranej oferty to prawie 437 tys. zł. (oferta z najwyższą ceną – ponad 488 tys. zł.)

Do wykonawcy należą roboty przygotowawcze, wykonanie podbudowy  na poszerzeniach i zjazdach, wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką mineralno-asfaltową. Po wykonaniu nawierzchni, warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego, zadanie zakończone zostanie ustawieniem krawężników betonowych, regulacją ulicznych kratek ściekowych, studzienek rewizyjnych.


fot. e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (13)

w koncu bedzie mozna normalnie samochodem czy rowerem do pracy jechac

miasto wykonało już pół roboty na przemysłowej i drugie pól dofinansowuje nie wspominając kanalizacji na odcinku również tej drogi , to skandal nie wymieniając tu zasług miasta, rady i burmistrza....mam nadzieję , że artykuł zostanie poprawiony o tą wzmiankę jak nie to sam to przekaże radzie jak pomija się czyjeś zasługi , bo gdyby nie miasto starostwo nie ruszyło by tej inwestycji....

można? - można!! - i dobrze

Nowy asfalt a juz popękał, do zimy nie dotrwa...

i bedzie 5 progow zwalniających :)

teraz to autostrada,super.

No ale widzicie...niektórzy i tak napiszą, że Burmistrz nic nie robi. Niewygodne im są te sprawdzające się Władze miasta.

nie jest tu mowa, o ile umiem czytać ze zrozumieniem, jak mnie uczono w szkole (parę lat już upłynęło, teraz już ze zrozumieniem podobno braki...;), o zasługach

tylko o ROBOCIE! którą się robi!; na stówę nie jesteś mieszkańcem przemysłowej jak piszesz, bo mieszkańcy też do końca nie są zadowoleni z przebiegu prac, np. nie wszystkim odpowiadają wjazdy na posesje w takim stanie jak będą o! i tyle - pozdrrowienia dobrze że i tak coś działająl

"to skandal nie wymieniając tu zasług miasta, rady i burmistrza." - Napisał: mieszkaniec przemysłowej -co Ty chrzanisz! jaki skandal? widziałeś na budowie radę i burmistrza , walczą bezpłatnie po godzinach przy łopatach, przy asfalcie? bez łaski mają podejmowac decyzje zmieniające nasze miasto! szlak minie trafia jak słyszę takie kretyństwa! dosć mam już "podzienkowań" władzy, księdzom i wszystkim innym którzy pchają się po oklaski! Mają robić to co donich nalezy i tyle! A kto dziękuję nam za codzienną pracę w zakładach , na roli itd. Dość z tym kretyństwem, przecinanim wstęgi, fetach, szampanach przy byle okazji! do roboty a nie do kolejki po załsugi! ( wyborcy wam podziękują - jak wszystko będzie OK_)

a kiedy zrobicie ul fabryczną tam też ludzie pracują i do jeżdżają a po dziurach nie da się normalnie jechać

A kiedy w koncu Ekologiczna

Skandalem jest to, że pominięto początek ulicy Przemysłowej, a więc od cmentarza do górki. Tam też nie ma kanalizacji. To wstyd, że przy tak dużej realizacji nie zrobiono również tych 100 metrów.

Dużo zrobiono po piśmie radnego K. Purzeczko do Starosty- wycieto krzaki, usunięto piasek z chodników, i wykonano inne roboty

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.