Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 12673 wyświetleń

Promocja Podlasia w Grajewie

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku zaprosił mieszkańców Grajewa do udziału w akcji promocyjnej "Podlaska Poczta Polowa”. We wtorek 17 sierpnia 2010 r. w naszym mieście odbył się festyn, który jest częścią wewnętrznej kampanii informacyjno - promocyjnej województwa podlaskiego przeprowadzanej w drugim miesiącu wakacji w 22 miejscowościach.

Celem akcji jest wykreowanie wizerunku województwa jako miejsca atrakcyjnego turystycznie, inwestycyjnie oraz doskonałego do życia, pracy i wypoczynku. Inauguracja przedsięwzięcia miała miejsce w Augustowie.

Dzisiejsza akcja odbyła się na placu przed Urzędem Miasta. Atrakcją była ekspozycja specjalnego dyliżansu Podlaskiej Poczty Polowej oraz możliwość wysyłania kartki pocztowej do rodziny bądź znajomych, zupełnie za darmo.

Tego dnia można było też wygrać rower turystyczny! Wystarczyło tylko na karcie napisać za co kocha się województwo podlaskie. Autor najciekawszej wypowiedzi otrzymał tę atrakcyjną nagrodę  - był to p. Modzelewski z Grajewa. Gratulujemy!

fot. e-Grajewo.pl

Komentarze (8)

szkoda ,ze o takich rzeczach nie informuje sie mieszkancow wczesniej .Chetnie poszlabym na taki festyn gdybym wiedziala ,ze bedzie ...

Dlaczego e-grajewo zamieszcza informację o festynie dopiero po a nie przed. Ciekawe czy zamiescicie ten wpis.

A kto o tym wiedzial? Coś z tą promocją nie wyszło.

jak zwykle w Grajewie jak coś się dzieje to reklamy prawie zero - ludzie idą tylko jak słychać łupanie z głośników w hadesie

niezła promocja, hehe

ja też nic nie wiedziałam o tym festynie..

bo to pewnie festyn tylko dla samych organizatorów i ich rodzin. "nie jesteś wtajemniczony to nie przychodź".

Arek ma racje!!:) bez sens. Władzo miasta wiejskiego Grajewa,czy wy potraficie zorganizować coś po ludzku??? Z poważaniem.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.