Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 10338 wyświetleń

Profilaktyka raka piersi

Położne Szpitala Ogólnego w Grajewie prowadzą poradnictwo w zakresie profilaktyki raka piersi. Przy ul. Konstytucji 3 Maja, obok Poradni "K", przyjęta zostanie każda kobieta potrzebująca rozmowy, porady, badania.

W dniach i godzinach :
Poniedziałek  9.00 – 13.00
Wtorek  9.00 – 13.00
Środa  9.00 – 13.00
Czwartek  9.00 – 13.00

Jeszcze kilka lat temu na onkologię zgłaszały się pacjentki z tak zaawansowanym nowotworem, że lekarze jedynie mogli uśmierzać ból. Teraz takie przypadki to rzadkość. Onkolodzy podkreślają: wzrosła świadomość kobiet, widać też efekty akcji profilaktycznych, ale to wciąż za mało. Potrzebny jest dobry sprzęt, specjaliści i leki refundowane.


Szpital Ogólny w Grajewie

 

 

 e-Grajewo.pl

Komentarze (1)

badanie mamograficzne piersi powinno byc bezpłatne bez względu na wiek a nie jak u nas w grajewie czsami jest mamograf a bezpłatnie mogą korzystac z niego tylko kobiety w okreslonym wieku ssą ludzie których nie stac na tego typu badanie powinno to w końcu się zmienić ale czy w naszym państwie ktoś myśli o ludziach biednych?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.