sobota, 21 maja 2022

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 12650 wyświetleń

Próbował podpalić sąsiada

Do policyjnego aresztu trafił 59-letni mieszkaniec gminy Prostki, który na posesji sąsiada, w pobliżu samochodu osobowego i ciągnika rolniczego rozlewał benzynę, grożąc przy tym, że podpali pojazdy oraz   mieszczące się na posesji  zabudowania.  Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj ok. godz. 11:30 do oficera dyżurnego zadzwonił mężczyzna, który poinformował,  że  na jego posesji w gminie Prostki, sąsiad próbuje podpalić jego pojazdy i zabudowania. Natychmiast wysłano tam patrol. Na miejscu policjanci ustalili, iż 59-letni mieszkaniec gminy Prostki  przyszedł do sąsiada, wszczął  awanturę, w  trakcie której  rozlewał benzynę w pobliżu ciągnika rolniczego i samochodu, a następnie usiłował ją podpalić, grożąc przy tym spaleniem pojazdów oraz   mieszczących  się na posesji zabudowań.  Okazało się, że mężczyzna  był nietrzeźwy, badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 59-latek  trafił do policyjnego aresztu, teraz grozi mu kara  do 2 lat pozbawienia wolności.  - KPP Ełk

Komentarze (7)

haha dobry typ:P

Ach ta fantazja ułańska...

o mój borze niby Warszawa jest nie bezpieczna co to Duże miasto a tu takie małe i tyle się dzieje ..

Trzeba było zadzwonić na policję a w trakcie zanim radiowóz dojedzie tak bronić swego mienia żeby pogotowie po tego gościa musiało przyjechać. O własnych siłach bez ERKI by nie wyszedł taki typ z mojej posesji.

może ten sąsiad taki dobry jest ze na nim sie zemscic chciał

haha 2 lata za takie cos przeciez ten czlowiek jest zagrozenim dla otoczenia powinni wyslac go na leczenie potem powinienen uslyszec wyrok ale 2 lata to jest za malo...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.