sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 10897 wyświetleń

Prezes "Społem" wyróżniona

"Bisnode" Polska i redakcja "Pulsu Biznesu" wyłoniły 100 Kobiet Biznesu. Odbyło się już pięć edycji rankingu, który poszukuje i przedstawia kobiety zarządzające przedsiębiorstwami. Z roku na rok zwiększają one sprzedaż i przynoszą coraz większe zyski.

W gronie najbardziej przedsiębiorczych kobiet znalazła się i otrzymała wyróżnienie mgr inż. Barbara Sulewska, Prezes Zarządu Społem PSS w Grajewie. 

Laureatki rankingu są wybierane wieloetapowo, o wyborze decydują twarde dane finansowe. W pierwszej fazie z 3,5 milionowej bazy danych firm wywiadowni gospodarczej Bisnode Polska wyłoniono panie, które w ciągu dwóch lat nieprzerwanie zajmowały stanowisko prezesa lub właściciela firmy. W kolejnym etapie, wykorzystując informacje oraz dostępne w Krajowym Rejestrze Sądowym sprawozdania finansowe, wytypowano przedsiębiorstwa o minimalnym ryzyku współpracy, które działają na rynku minimum 3 lata, wykazały dodatnią dynamikę wartości sprzedaży i zysku oraz tworzą dodatni wynik finansowy.

W efekcie zostało wyłonionych 100 firm zarządzanych przez Panie. Wybrane przedsiębiorstwa według przychodu w ostatnim roku obrachunkowym podzielono na dwie grupy. Pierwszą stanowiły małe i średnie firmy o przychodzie nieprzekraczającym 50 mln zł ale większym niż 100 tys. zł drugą – korporacje i przedsiębiorstwa z przychodem ponad 50 mln zł.


Jak powiedziała e-Grajewo.pl Barbara Sulewska, Prezes Zarządu Społem PSS – cieszę się z otrzymanego wyróżnienia, nie jest ono jednak szczytem moich planów zawodowych i marzeń. Mam jeszcze kilka pomysłów. Wyzwaniem na najbliższe lata jest utworzenie mini galerii. Chcielibyśmy połączyć obiekty położone przy ul. Piłsudskiego - Lotos i Delikatesy oraz dodatkową część dobudować, aby stworzyć naszym Klientom nowoczesne centrum handlowe.

Ranking podsumowano 10 grudnia 2015 r., uroczysta gala odbyła się we foyer Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

e-Grajewo.pl

 

Komentarze (6)

Pani Prezes -gratulacje!!!!

brawo Pani Barbara, brawo Grajewo

Właściwy człowiek na właściwym miejscu!
Gratulacje!

Gratuluję Pani i życzę dalszych osiągnięć. Widziałam Panią podczas otwarcia Sklepu Gama w Szczuczynie, kompetentna, miła i ciepła osoba.
Zasłużony sukces.

Gratulacje ogromne Pani Prezes - Sklep nr 3

Cieszymy się ogromnie z takiego wyróżnienia. Pani Barbaro życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.