Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 2987 wyświetleń

Premier: zalecam pracę zdalną

Przygotowanie kolejnych łóżek covidowych oraz wprowadzenie od 27 stycznia w każdej aptece darmowych testów antygenowych na obecność koronawirusa - zapowiedział w piątek (21.01) premier Mateusz Morawiecki. Ponadto szef rządu zaleca przejście na pracę zdalną "tam, gdzie tylko można".

Badania wykazały 36 665 nowych zakażeń koronawirusem. Zmarło 248 osób z COVID-19 – podało w piątek (21.01) Ministerstwo Zdrowia.

Ostatniej doby w Grajewie przybyło 15 osób zakażonych wirusem.  

 Zmianie ulegnie czas odbywania kwarantanny – zostanie skrócona do 7 dni.

 

 

Komentarze (11)

Najlepiej to z domu nie wychodzic.

Czyli urzędy na pracę zdalną przechodzą?

Wg raportu RCB zmarło NA "COVID" 67 osób. Wg tego raportu województwa najmniej wyszczepione najmniej chorują.

Czy te osoby w Grajewie zakażone omikronem?

Urzędnicy tylko na to czekają by pracować zdalnie. A inni ludzie nie pracujący w sektorze publicznym normalnie całą pandemie pracują. Skoro inni mogą to czemu oni domu pracują!!!!!

W opublikowanym rozporządzeniu nie ma nic o skróceniu kwarantanny

Niech spróbuje odśnieżyć zdalnie albo śmietniki wywieźć. Zdalna praca dla kolesi po fachu, jasne. No ale nie od dziś wiadomo, że są równi i równiejsi.

Jejku i panie z budzetowek beda pracowały w domu? Czyli przerwa w piciu kawy i plotkach na krzesełkach przy biurku i jedzenia ciasta i it itd itd. Itd.??

Byłoby dobrze, gdyby urzędy były zdalnie.

Szkoda, że premier nie zaleca zdalnej modlitwy.

Może pielęgniarki lekarze sprzedawcy itp.na pracę zdalna a nie tylko urzędnicy to absurd niech się zaszczepia i będą bezpieczniejsi jak my cala ta reszta nasz urząd jak słychać nie zaszczepiony .....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.