niedziela, 21 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10463 wyświetleń

Prawo dostępu do informacji

Fundacja Obywatele Grajewa zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach pt. „Prawo dostępu do informacji publicznej”

Szkolenia są adresowane do wszystkich obywateli. Zwłaszcza do radnych lub przyszłych kandydatów na radnych, do pracowników samorządowych, do przedstawicieli organizacji pozarządowych. Do wszystkich mieszkańców, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę na temat funkcjonowania samorządu.

Warsztaty odbędą się 09 października 2013r. od godz. 14.00 do 18.00 w sali konferencyjnej Grajewskiej Izby Historycznej ul. Ełcka 30

Poprowadzi je dr Piotr Sitniewski (WSAP Białystok)

niedziela, 21 kwietnia 2024

ROD "Oaza" - OGŁOSZENIE

Komentarze (5)

9.10 to środa nie każdy może się stawić o godzinie 14.00 niektórzy pracują do 17.00.

Są jednak altruiści,którzy za darmo chcą szkolić ludzi a w szczególności radnych.Tylko za wynajem sali chyba ten pan powinien zapłacić?Bo nie jest to prywatna sala FOGa?Czy p.burmistrz wydał zgodę na nieodpłatne wynajęcie sali która jest w jednostce budżetowej miasta?Jeśli taka zgoda jest niepotrzebna,a dysponentem tej sali jest pan dyrektor GIHu to w niedługim czasie też zgłoszę się o nieodpłatne jej wynajęcie.I proszę pana Dyrektora GIHu o udzielenie mi informacji na ten temat na stronie tego portalu.Z poważaniem.

Za wynajem sali zapłacił FOG. Widać niko, strasznie jesteś zazdrosny. Następnym razem możesz zapłacić Ty.

Szanowny Panie/i niko.
Fundacja Obywatele Grajewa organizując wzmiankowane szkolenie wynajęła salę w GIH odpłatnie zgodnie z obowiązującym cennikiem (50 zł/godz.).
Na przyszłość proponuje najpierw zapytać się u źródła, a dopiero potem kogoś oskarżać.
Z poważaniem
Tomasz Dudziński - Dyrektor GIH

niko, chyba jesteś niezbyt dobrze zorientowany w temacie. To, że szkolenie jest za darmo, nie znaczy, że sala była za darmo. Nie wszyscy są tacy skąpi i na szczęście są w tym mieście ludzie, którzy gotowi zrobić coś dla innych. Ty też możesz wynająć salę, opłacić ją i zrobić darmowe szkolenie dla mieszkańców.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.