sobota, 29 stycznia 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11285 wyświetleń

Praca w Hiszpanii

Młodzieżowe Centrum Kariery w Grajewie informuje osoby zainteresowane pracą w Hiszpanii o rozpoczętym kolejnym naborze pracowników do zbioru owoców (truskawek).
Wymagania: wiek od 18 do 45 lat, kobiety. Mile widziane doświadczenie w pracy w rolnictwie, umiejętność pracy w zespole, dobra kondycja fizyczna.

Czas pracy: 39 godzin tygodniowo (6,5 godziny dziennie; 0,5 godziny na obiad), zazwyczaj od poniedziałku do soboty, jest możliwość pracy w niedzielę,
Przewidywany termin wyjazdu: koniec lutego,
Wynagrodzenie brutto: 35,23 euro/ dzień przepracowany,
Koszty zakwaterowania: na koszt pracodawcy,
Koszt wyżywienia: na koszt pracownika,

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 086 216 33 08 (Młodzieżowe Biuro Pracy w Łomży, ul. Szosa Zambrowska 1/27) bądź 086 261 11 83 (Młodzieżowe Centrum Kariery w Grajewie, ul. Strażacka 6a /Urząd Miasta Grajewa/, pokój 19).

 


                                                                                                                           Magdalena Halicka
                                                                                              Doradca zawodowy MCK Grajewo

Komentarze (2)

a już ktoś wcześniej jeździł do tej Hiszpani na te truskawki? Jak tam jest? Jakie warunki bytowe?

pewnie,ze jezda ludzie do pracy sezonowej.Ja sama w tym roku bylam i tez pojade jeszcze raz.Warunki sa polowe,dlatego,ze mieszkalam na kampo w polu przy truskawkach,ale bylo zajebiscie.Nie sa to zadne baraki ani namioty,tylko normalny domek.Jest wszystko co masz w domu,czyli kuchnia,lazienka,pokoje,kuchenka,lodowka,pralka.Warunki nie sa zle,tylko trzeba chciec.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.